RX CLEAN
GLYCO CREAMY CLEANSER 15% (PH-3.04) 1000 ml
Profesyonel Kabin Temizleyici Jel

 • Profesyonel kabin işlemlerinde güçlü cilt temizliği yapmaya yönelik formüle edilmiştir.
 • Resurfacer ve peeling işlemlerine cildi hazırlamaya yönelik işlev görür.
 • Stratum Corneum’daki protein kalıntılarını ayrıştırır ve derin temizlik sağlar.
 • Yeni cilt oluşumunu destekler.
 • Epidermal ve dermal nem oranını artırır.
 • Profesyonel kullanıma uygundur.
 • Profesyonel kullanıma uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı önerilir.

Glycolic Acid: Şeker kamışından elde edilen bir AHA’dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit: Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü eksfoliasyon sağlar.

Saponaria Officinallis Root Extract: C Vitaminince zengin bitkisel kök extre cildi temizler,yatıştırır ve kaşıntı problemlerini giderir. Güçlü anti-enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler gösterir.

Lavandula Angustofollia Oil (Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-enflamatuar anti-mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

1000 ML,

4.8 (78)
CLEAR AKNE TX
DAILY ENZYME CLEANSER (PH-7.34) 1000 ml
Hassas, kuru, normal ve olgun cilt tiplerine yönelik jel temizleyici.

Papaya ve Bromelin Enzimleri içeren bu eşsiz bileşen güçlü antioksidan aktiviteye sahiptir. Herhangi bir hassasiyet yaratmadan tüm ölü hücre kalıntılarını cilt yüzeyinden uzaklaştırır ve yeni cilt oluşumunu teşvik eder.

 • Güçlü antioksidan içerik hücresel işleyişi destekler.
 • Cilt yüzeyinde agresif reaksiyonlara neden olmaz.
 • Sonrasında tatbik edilen ürünlerin penetrasyonunu artırır.
 • Cildi kurutmadan derin ve hassas temizleme özelliğine sahiptir.
 • Özellikle hassas ciltlerin günlük kullanımına uygundur.

Ananas meyve özü: Bromelin enzimi ve antioksidan meyve özü cildi sıkılaştırır ve cilt yüzeyini nazikçe eksfoliye eder.

Papaya Meyve Özü: Papain Enzimi, vitaminler, mineraller, antioksidanlar içeren bu meyve özü, ciltteki renk eşitsizliklerini dengeler, ölü hücre kalıntılarını cilt yüzeyinden uzaklaştırır ve yeni cilt oluşumunu destekler.

E vitamini: Antioksidan işlevselliğe sahiptir. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Aloe vera: Hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Greyfurt Kabuğu yağı: Güçlü antioksidan içeriğiyle ciltte kolajen üretimini teşvik etmek, cildin elastikiyetini korumak, hiperpigmentasyonunu azaltarak cildi aydınlatmak gibi önemli etkilere sahiptir. Ayrıca anti- enflamatuar ve anti-septik etkiler sergiler.

1000 ML,

4.8 (78)
CLARIFY PADS
C-LIPOIC CLEANSER 1000 ml
Tüm cilt tiplerine yönelik antioksidan jel temizleyici.

Güçlü bitkisel antioksidanlar ve protein molekülleri içeriğiyle cilt yüzerindeki ölü hücre olan protein kalıntılarını ayrıştırır ve cilt yüzeyini kurutmadan temizler. Serbest radikal hasarlarını önler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Hydrolyzed Protein : Enzimatik hidroliz tekniği ile monomerlerine ayrıştırılan protein molekülü ciltten daha hızlı emilir ve hücresel işlevlerde protein sentezini destekler.

Panthenol (B 5 vitamini) : Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, Glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur.

Chamomilla Recutita ( Alman papatyası) : Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki extreleri, güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü anti-oksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Rosmarinus Officinallis (Biberiye) : Güçlü antioksidan ve anti- enflamatuar etkilere sahiptir.

Citrus Aurantium Oil ( Portakal Kabuğu yağı) : B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü antioksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Sitric Asit ( Limon Asidi) : Canlı hücrelerde enerji oluşumunu ve hücresel işlevselliği destekler. Micro eksfoliasyon etkisiyle cildi aydınlatır. Cilt tonunu eşitler.

1000 ML ,

4.8 (78)
ZINC & SULFUR MAKS
RX CLEAN (PH- 3.38) 1000 ml
Yağlı ve akneli ciltlere yönelik temizleyici jel.

Salisilik asit, Glikolik asit, Laktik asit ve bitkisel özlerle formüle edilmiştir. Akneli ve yağlı cilt problemlerini gidermek ve enflamatuar akne gelişimini azaltmaya yönelik işlev gören profesyonel bir temizleyicidir.

 • Ciltteki yağ salınımını dengeler ve bakteri oluşumunu engeller.
 • Yüksek etkili içeriğiyle ölü hücrelerin atılmasını hızlandırır.
 • Komedon oluşumunu engeller.
 • Epidermal yüzeyde ekfoliasyon sağlayarak, cilt yüzeyinin yenilenmesini destekler.
 • Kuruluk ve tahrişe neden olmadan derinlemesine temizler.
 • Gözeneklerin cilt tipine uygun boyuta dönmesini sağlayarak görünümlerini iyileştirir.

Salicylic ACID: %2 = Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Glycolic ACID %15 =Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit % 3 : Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Aloe Vera: Cilt hassasiyetini baskılar ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Rosmarinus Officinallis (Biberiye) : Güçlü antioksidan ve anti- enflamatuar etkilere sahiptir.

Lavandula Angustofollia Oil (Lavanta Çiçeği Yağı) : Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

Saponaria Officinallis Root Extract: C Vitaminince zengin bitkisel kök extre cildi temizler, yatıştırır ve kaşıntı problemlerini giderir. Güçlü anti- enflamatuar ve anti- bakteriyel etkiler gösterir

1000 ML,

4.8 (78)
CLEAR AKNE TX
HYDRATING MIST TONER 500 ml
Tüm cilt tiplerine yönelik hassasiyet giderici anti-aging etkili tonik.

İçeriğindeki hyalorunic asit, Panthenol, Allantoin ve 10 doğal bitki özü ile geliştirilmiş bu özel tonik hassas cildin temizliğini sonlandırır ve nazikçe nemlendirir. Hassas cildi yatıştırır ve çevresel faktörlere karşı savunma bariyerini güçlendirir.

 • Hassas cilt temizliğini sonlandırır.
 • Cildin ideal PH dengesine kavuşmasını sağlar.
 • Anti-aging ve antioksidan etkisi ile yeni cilt oluşumunu destekler.
 • Anti- enflamatuar ve anti-microbiyal etkiler sergiler.

Sodium Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde,yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Panthenol (B5 Vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer geliştirir.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Crithmum Maritimum extract (Rezene ): Hücresel yenilenmeyi teşvik eder ve melanini baskılayarak cilt tonunu aydınlatır.

Malva Sylvestris (Ebegümeci): Protein, vitamin ve mineral zengini olan bu kök ekstre, cildin nem kapasitesini arttırır. Anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Cucumis Sativus ( Salatalık Özü): Serbest radikallere karşı antioksidan etkiler sergiler.

Chamomilla Recutita ( Alman papatyası): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki extreleri, güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü anti-oksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Arnica Montana Flower (Arnica çiçeği): Geleneksel tıpta kullanımı yaygın olan bu bitki anti- bakteriyel, anti-enflamatuar etkiler sunar. Özellikle beyaz kan hücre aktivitesini arttırır. Yara ve yanıkların iyileşme sürecini azaltır. İyileşmeyi teşvik eder.

İmpereta Cylindrica: Köklerinin %65- 75’i sudan oluştuğu bu bitki cilt hücrelerinin hidrasyonunu arttırır, hücresel metabolizmayı hızlandırır ve kolajen, elastin lif sentezini destekleyerek kırışıklıklara çözüm sunar.

Hedera Helix ( Duvar Sarmaşığı): Anti bakteriyeli anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Rosmarinus Officinallis (Biberiye): Güçlü antioksidan ve anti- enflamatuar etkilere sahiptir.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

1000 ML,

4.8 (78)
Dermazinc SPF 30
SALICYLIC PREP. SOLUTION 10% (PH-3.75) 240 ml
Cilt Hazırlama Solüsyonu

Resurfacer ve kimyasal peeling işlemlerine cildi hazırlamaya yönelik formüle edilmiştir.

 • Stratum Corneum’daki protein kalıntılarını ayrıştırır ve micro exfoliyasyon sağlar.
 • Peeling ve Resurfacer işlemlerinin 1.basamağıdır.
 • Hücresel yenilenmeyi tetikleyerek yeni deri oluşumunu teşvik eder.
 • Zengin bitkisel içeriği ile antioksidan, anti-enflamasyon ve anti-bakteriyel etkiler sergiler.
 • İçeriğindeki aminoasit komplexi ile protein sentezi işlevine katılarak cildin yeniden yapılandırılmasını destekler.
 • Ciltte oluşabilecek agresif tutumu baskılar, cildi yatıştırıcı etkiler sergiler.
 • Profesyonel kabin kullanımına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı önerilir.

Salicylic Acid: %10 = Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Glycolic Acid %2 = Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit % 1 : Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay) : Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Pyrus Malus (Elma extresi) : Vitamin ve antioksidan içeriğiyle cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve cildi nemlendirir.

Aminoasit Complex : (Leucine, Glutamine, Proline, Serine) Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Hydrolyzed Protein : Enzimatik hidroliz tekniği ile monomerlerine ayrıştırılan protein molekülü ciltten daha hızlı emilir ve hücresel işlevlerde protein sentezini destekler.

Melaleuca Alternifolia oil (Çay ağacı yağı) : Güçlü anti-enflamasyon, anti-bakteriyel ve anti-fungal özellikler sergileyerek yeni cilt oluşumunu destekler.

Aurantium Dulcis Fruit Extract (Portakal özü) : Sitrik asit ve antioksidan içeriği ile ciltte micro peeling gerçekleştirir. Yeni cilt oluşumunu destekler ve serbest radikal hasarlarını önler, cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Symphytum Officinale Rhizome Root Extract (Karakafes kök ekstresi) : Antioksidan içeriği ve yüksek Allantoin oranı ile dermal ve epidermal yenilenmeyi destekler. Anti-enflamatuar etkiler sergiler. Fibroblast hücre aktivitesini tetikleyerek dermal tabakayı güçlendirir.

Plantago Ovata Seed Extract (Karnıyarık otu) : Bu bitkisel tohum extresi zengin anti-oksidan içeriği ile anti-enflamatuar ve anti-oksidan etkiler sergiler.

Vaccinium Myrtillus Fruit Extract (Yaban mersini) : A, C, K vitaminleri ve mineral içeriği ile güçlü antioksidanlardan biridir. Ciltte hücresel ritmin sürekliliğini destekleyerek, sağlıklı ve yeni cilt oluşumunu destekler. Antibakteriyel etkiler sergiler. Serbest radikal hasarını önler.

Saccharum Officinarum Extract (Şeker kamışı) : Zengin mineral ve vitamin içeriği ile güçlü anti-oksidan etkiler sergiler ve hücresel işleyişi destekler. Glikolik asitin ana maddesi olan bu bitkisel öz yaşlanma belirtilerine karşı güçlü koruma sağlar.

4.8 (78)
Glyco Gel Cleanser Face & Body
DERMA PRIME SOLUTION (PH-4.38) 240 ml
Cilt Hazırlama Solüsyonu

Resurfacer ve kimyasal peeling işlemlerine cildi hazırlamaya yönelik formüle edilmiştir.

 • Stratum Corneum’daki protein kalıntılarını ayrıştırır ve micro exfoliasyon sağlar.
 • Peeling ve Resurfacer işlemlerinin 1.basamağıdır.
 • Hücresel yenilenmeyi tetikleyerek yeni deri oluşumunu teşvik eder.
 • Zengin bitkisel içeriği ile antioksidan, anti-enflamasyon ve anti-bakteriyel etkiler sergiler.
 • İçeriğindeki aminoasit komplexi ile protein sentezi işlevine katılarak cildin yeniden yapılandırılmasını destekler.
 • Ciltte oluşabilecek agresif tutumu baskılar, cildi yatıştırıcı etkiler sergiler.
 • Profesyonel kabin kullanımına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı önerilir.

Salicylic ACID: %2 = Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Glycolic ACID %10 = Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit % 1 : Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Camellia Sinensis ( Yeşil Çay) : Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Pyrus Malus (Elma extresi) : Vitamin ve antioksidan içeriğiyle cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve cildi nemlendirir.

Aminoasit Complex : ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine,). Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Bakır : Epidermal ve dermal gelişmeyi , yenilenmeyi ve büyümeyi destekler. Hızlı doku onarımını ve alyuvar oluşumunu teşvik eder.

Gotu Kola(Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Spiraea Ulmaria Flower Extract : Anti- Enflamatuar ve kan damalarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Vaccinium Myrtillus Fruit Extrat (Yaban mersini) : A, C, K vitaminleri ve mineral içeriği ile güçlü antioksidanlardan biridir. Ciltte hücresel ritmin sürekliliğini destekleyerek, sağlıklı ve yeni cilt oluşumunu destekler. Antibakteriyel etkiler sergiler. Serbest radikal hasarını önler.

Saccharum Officinarum Extract (Şeker kamışı) : Zengin mineral ve vitamin içeriği ile güçlü anti-oksidan etkiler sergiler ve hücresel işleyişi destekler. Glikolik asitin ana maddesi olan bu bitkisel öz yaşlanma belirtilerine karşı güçlü koruma sağlar.

Acer Saccharum Extract (Şeker Akçaağaç) : Bu bitkisel öz cildin görünümünü iyileştirmek için ölü deri hücrelerini exfoliye eden doğal AHA kaynağıdır. Anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Aurantium Dulcis Fruit Extract (Portakal özü) : Sitrik asit ve antioksidan içeriği ile ciltte micro peeling gerçekleştirir. Yeni cilt oluşumunu destekler ve serbest radikal hasarlarını önler. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Citrus Lemon Fruit Extract (Limon özü) : Sitrik asit kaynağı ve vitamin, mineral içeren bu meyve özü ciltte micro peeling gerçekleştirir, kolajen sentezini artırarak yeni cilt oluşumunu destekler. Serbest radikal hasarlarına karşı koruma sağlar ve cilde sağlıklı, aydınlık bir görünüm kazandırır.

1000 ML,

4.8 (78)
Eyelighten
RETINOL SERUM %4 (PH-5.96) 100 ml
Spesiyal Solüsyon

Ciltle temas halinde retonoik asit formuna dönüşen Retinol özellikle akne, leke ve cilt yenilemede etkili işlevselliğe sahip bir A vitamini türevidir.

 • Ciltte hassasiyete neden olmasından klinik ortamda kullanıma uygundur.
 • Resurfacer ve AHA ‘lı peeling işlemlerinin etkinliğini artırmaya yönelik ve işlemi sonlandırmak amacıyla kullanımı önerilir.
 • Rozesea ve egzama benzeri cit hastalıklarında , hassasiyetin artırması nedeniyle kullanımına dikkat edilmelidir.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı önerilir.

Retinol; MMPaz (Metalloproteinaz) enzimini inhibe ederek matrix ve bazal mebran makro molekllerinin (kolajen proteini) yıkımlanmasını engelleyerek kalajen artışını destekler ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar.

Retinol; Karbonhidratların proteinlerle birleşerek oluşturduğu bir molekül olan GAG (Glikoprotein) sentezini artırır. Artışı desteklenen Glikoprotein molekülü hücre mebranı yapısına katılarak hücrelerin birbiri ile iletişimini ve birbirini tanımalarını sağlar. Ayrıca Glikoprotein molekülü hücre zarı geçirgenliğinde temel rol oynar ve hormonların hücre içine alımlarını destekler.

100 ML,

4.8 (78)
Retexture Phytic
SÜPER PIGMENT SOLUTION 100 ml
Spesiyal Solüsyon
 • Resurfacer işlemler, kimyasal peeling işlemlerinde ve tüm cilt bakımı protokollerinde kullanıma uygundur.
 • Melanin salınımını baskılayarak leke problemlerinin ve genel cilt tonu eşitsizliklerinin giderilmesini destekler.
 • Bitkisel içeriği ile antioksidan, anti-enflamatuar ve anti-microbiyal etkiler sergiler.
 • Aminoasit komplexi içeriği ile protein sentezi işlevine katılarak derinin yeniden yapılandırılmasını destekler.
 • Profesyonel kabin kullanımına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı önerilir.

Azelaic asit 10% : DHT ve Trizonaz enzim inhibitörüdür. Çavdar, buğday ve arpadan elde edilir. Antibakteriyel ve anti-enflamasyon etkiler sergiler.

Kojik asit %3: Reishi Mantarından ve pirinçten elde edilen molekül güçlü bir trizonaz enzim inhibütörü ve antioksidan olarak işlev görür. Cilt tonu dengesizliklerini iyileştirir.

Aminoasit Complex : ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Valine,Lösin,Leucıne). Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Arnica Flower (Arnica çiçeği) : Geleneksel tıpta kullanımı yaygın olan bu bitki anti- bakteriyel, anti-enflamatuar etkiler sunar. Özellikle beyaz kan hücre aktivitesini arttırır. Yara ve yanıkların iyileşme sürecini azaltır. İyileşmeyi teşvik eder.

Cucumis Sativus ( Salatalık Özü) : Serbest radikallere karşı antioksidan etkiler sergiler.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı) : Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

Camellia Sinensis ( Yeşil Çay) : Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Rosmarinus Officinallis Leaf Extract (Biberiye) : Güçlü antioksidan ve anti- enflamatuar etkilere sahiptir.

Rosmarinus Officinalis Leaf Oil: Antibakteriyel ve antienflamatuar etkiler sergiler.

Sumbucus Nigra: ( Siyah Mürverçiçeği): Zengin bileşikleri açısından anti-enflamatuar ve anti-oksidan etkiler sergiler.

Spiraea Ulmaria Flower Extract : Anti- Enflamatuar ve kan damalarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Hamamellis Virginia Water (Cadı fındığı) : Bitkinin yaprak suları damarları büzücü, kan dolaşımını yavaşlatıcı ve anti-enflamatuar etkilere sahiptir.

100 ML,

4.8 (78)
DEEP PEELING AGENTS
Kimyasal Peeling

Glycolic Acid ve zengin bitkisel ekstreler ile formüle edilen bu güçlü bileşen tüm cilt tiplerine yönelik işlev görür. Bu profesyonel tedavi genel cilt tonunu eşitlemeyi ve yeni cilt oluşumunu teşvik eder. Akneik oluşumlar ve fotoyaşlanma için mükemmel bir tedavi olanağı sunar.

 • Aqua
 • alcohol
 • Glycolic Acid
 • Salicylic Acid
 • Hamamelis Virginiana Water
 • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder
 • Glycerin
 • Propylene Glycol
 • Centella Asiatica Extract
 • Spiraea Ulmaria Flower Extract
 • Malva Sylvestris (Mallow) Flower/Leaf/Stem Extract
 • Hedera Helix (ivy) Leaf/Stem Extract
 • Sambucus Nigra Flower Extract
 • Arnica Montana Flower Extract,
 • Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
 • Camellia Sinensis Leaf Extract
 • Rosmarinus Officinalis Leaf Extract
 • Ascorbic Acid
 • Arginine
 • Tyrosine
 • Lysine
 • Leucine
 • Valine

50 ML,

4.8 (78)
Dermasooth Cream
SALICYLIC ASIT %20 Peel (PH-2.34) 100 ml
Kimyasal Peeling

Yüksek orandaki salisilik asit içeriğinin güçlü anti-bakteriyel etki ve eksfolyan etkisi ile akneik oluşumları bloke eder. Fotoyaşlanma ve kronolojik yaşlanmaya bağlı gelişen cilt hasarlarının onarımını ve yeni deri oluşumunu teşvik eder.

 • Stratum Corneumun üst yüzey protein kalıntılarını ayrıştırır ve eksfoliye eder.
 • Yüzeysel kırışıklıkların görünümünü azaltır.
 • Ciltte daha pürüzsüz ve yumuşak bir görünümü destekler.
 • Yüzeysel cilt hasarını bloke ederek, yeni deri oluşumunu teşvik eder.
 • Sebase bez kanallarının tıkanmasını engeller.
 • Mevcut akneleri tedavi eder ve yeni akne oluşumunu önler.
 • Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.
 • Sağlıklı, aydınlık bir cilt görünümü sunar.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.
 • Klinik ortamda Hekim ve profesyonellerin kullanımına uygundur.

Salicylic ACID % 20: Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler. Anti-bakteriyel ve Anti-enflamasyon etkiler sergiler.

Acetyl Tetrapeptide-15 : Ağrı reseptörleri üzerinde hareket ederek aktivitelerini baskılar. Bu özel peptid cildin hassasiyet ve tolerans eşiğini artırır,ağrı ve rahatsızlık hissini azaltır.

Mannitol: Serbest radikal toplayıcısı olarak işlev gören bu molekül antioksidan etkilere sahiptir. Ödem giderici ve iç basıncı düşürücü etkiler sergiler. Negatif ısıya sahip, ferahlatıcı ve serinletici özellikler taşır.

100 ML,

4.8 (78)
Dermazinc Sensitive SPF 30
MODIFIED JESSNERS (PH-1.65) 50 ml

(Salicylic Asit %14, Laktik Asit %14, Rezorsinol %14)

% 14 oranlarda salisilik Asit, Laktik Asit, Rezorsinol ile formüle edilmiş güçlü bileşen akneik oluşumların giderilmesi, fotoyaşlanma ve kronolojik yaşlanmada cilt rejenerasyonunun sağlanmasına yönelik işlev görür. Fitzpatrick deri tipleri 1 ve 4 ‘ün kullanımına uygundur.5 ve 6 deri tiplerinde dikkatli kullanımı önerilir.

 • Korneal tabakadaki ölü hücreleri ayrıştırır ve güçlü exfoliasyon sağlar.
 • Yağlı ve gözenekli cilt görünümünü iyileştirir.
 • Akne ve komedon oluşumunu engeller.
 • Aşırı yağ salınımını bloke eder.
 • Cilt yüzeyindeki pigmentasyonu azaltır ve cilt tonunu dengeler.
 • Sağlıklı ve aydınlık bir cilt gönümü sunar.
 • Sonrasında kullanılan ürünlerin penetrasyonunu artırır.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.
 • Klinik ortamda Hekim ve profesyonellerin kullanımına uygundur.

Salicylic Acid %14: Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit %14: Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Rezorsinol %17): Melanin inhibütörü olarak hareket eden ve cilt enfeksiyonlarında anti-septik ve dezanfektan olarak işlev gören bir bileşiktir.

4.8 (78)
Hydrating Mist Toner
TRADITIONAL JESSNERS (PH-1.8) 50 ml
(Salicylic Asit %17, Laktik Asit %17, Rezorsinol %17)

%17 oranlarda salisilik Asit, Laktik Asit, Rezorsinol ile formüle edilmiş güçlü bileşen akneik oluşumların giderilmesi, fotoyaşlanma ve kronolojik yaşlanmada cilt rejenerasyonunun sağlanmasına yönelik işlev görür. Fitzpatrick deri tipleri 1 ve 4 ‘ün kullanımına uygundur. 5 ve 6 deri tiplerinde dikkatli kullanımı önerilir.

 • Korneal tabakadaki ölü hücreleri ayrıştırır ve güçlü exfoliasyon sağlar.
 • Yağlı ve gözenekli cilt görünümünü iyileştirir.
 • Akne ve komedon oluşumunu engeller.
 • Aşırı yağ salınımını bloke eder
 • Cilt yüzeyindeki pigmentasyonu azaltır ve cilt tonunu dengeler.
 • Sağlıklı ve aydınlık bir cilt gönümü sunar.
 • Sonrasında kullanılan ürünlerin penetrasyonunu artırır.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.
 • Klinik ortamda hekim ve profesyonellerin kullanımına uygundur.

Salicylic Acid %17: Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit %17 : Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Rezorsinol %17): Melanin inhibütörü olarak hareket eden ve cilt enfeksiyonlarında anti-septik ve dezanfektan olarak işlev gören bir bileşiktir.

50 ML,

4.8 (78)
Aox Soothing Serum
SKIN BRITE PEEL (PH-1.56) 50 ml

(Laktik Asit %17, Mandelik Asit %7, Salicylic Asit %5, Phytic Asit %2.5)

Laktik asit 17%, mandelik asit 7%, salisilik asit 5%, phytic asit 2,5% ve bitkisel ekstreler ile formüle edilmiş bu gelişmiş kimyasal peeling özellikle 4 ve 5 deri tiplerinin kullanımına yönelik işlev görür. Hiperpigmentasyon ve akne problemlerinin çözümlerine yönelik özel formüle edilmiştir.

 • Ciltteki pigment bozukluklarını azaltır.
 • Cilt tonu eşitsizliklerini dengeler.Tüm cilt yüzeyinde güçlü aydınlanmayı destekler.
 • Yüzeysel kırışıklıkların görünümünü iyileştirir.
 • Stratum Corneumdaki protein kalıntılarını ayrıştırarak ciltten uzaklaştırır ve yeni cilt oluşumunu destekler.
 • Cildin nem oranın artmasını teşvik eder.
 • Cilt gözeneklerinin görünümünü iyileştirir.Komedon oluşumunu engeller.
 • Ürün penetrasyon oranını artırır.
 • Sağlıklı, aydınlık bir cilt görünümü sunar.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.
 • Klinik ortamda Hekim ve profesyonellerin kullanımına uygundur.

Laktik Asit %17 : Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Mandelik Asit %7: Akne, leke ve skar izleri tedavilerinde kullanılan AHA’dır. Ciltte agresif tutum sergilemez ve mevsimsel kısıtlaması bulunmamaktadır.

Salicylic ACID: %5 = Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Phytic Asid %6: Bazı tahıllardan, lifli sebzelerden ve pirinçten elde edilir. Mico keratolitik işleve sahip küçük moleküller yapısıyla cilde penetrasyonu yüksektir. Antioksidan özellikler sergiler. Fitik asit aynı zamanda melanin sentezinde görev alan trizonaz enzimi üzerine yaptığı inhibitör etki ile cilt lekelerini açmaya yönelik etki sunar. Kollajen ve elastin fibriller üzerine olan etkisi ile de cilt elastikiyetinin artmasını destekler.

Glycyrrhiza Glabra Root Extract (Meyan Kökü): Güneş ışınlarına bağlı gelişen aşırı melanin salınımını baskılayarak cildi aydınlatır ve cilt tonu eşitsizliklerini dengeler. UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Morus Alba Bark Exctract (Dut Özü): Antioksidan etkiler sergileyen bu bitkisel öz cilt tonunu eşitler aydınlık bir görünüm kazandırır.

Palmaria Palmata (Deniz yosun özü): Protein, vitamin ve mineral içeriğiyle hücresel besini ve yenilenmeyi destekler. Yeni cilt oluşumunu teşvik ederek güçlü antioksidan etkiler sergiler.

Uva Ursi (Ayı üzümü): Arbutin maddesince zengin olan bu bitki extresi melanin salınımını baskılar ve lekeli ciltlerde yüksek oranda aydınlanma sağlar.

50 ML,

4.8 (78)
Aox Soothing Serum
DEEP PROCESS PRODUCT

Kimyasal Peeling

Deep Process Product, genel cilt dokusunu ve tonunu iyileştirmeye yönelik formüle edilmiştir. 2 ve 3 deri tiplerinin kullanımı için tercih edilen güçlü bileşen içeriğindeki Glycolic Acid ve zengin bitkisel ekstreler ile ciltte oluşabilecek agresif tutumu baskılar, cildi yatıştırır, aydınlatır ve iyileşmeyi teşvik eder.

 • Aqua
 • Glycolic Acid
 • Alcohol
 • Hamamelis Virginiana Water
 • Water, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder
 • Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder
 • Disodium EDTA
 • Glycerin
 • Butylene Glycol
 • Centella Asiatica Extract
 • Echinacea Purpurea Extract
 • Arctostaphylos Uva Ursi Leaf Extract
 • Morus Alba Leaf Extract
 • Propylene Glycol
 • Spiraea Ulmaria Flower Extract
 • Malva Sylvestris (Mallow) Flower/Leaf/Stem Extract
 • Hedera Helix (ivy) Leaf/Stem Extract
 • Sambucus Nigra Flower Extract
 • Arnica Montana Flower Extract
 • Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
 • Camellia Sinensis Leaf Extract
 • Rosmarinus Officinalis Leaf Extract
 • Sodium Metabisulfite
 • Arginine
 • Tyrosine
 • Lysine
 • Leucine
 • Valine

50 ML,

4.8 (78)
Collagen Hydrating Mask
POWER ALPHA PEPTIDE RESURFACER (PH-2.72) 120 ml
İleri Seviye Anti-aging Resurfacer Peeling

%25 oranında peptid %20 , Glycolic Acid %20 ,Laktik asit ve bitkisel ekstreler ile formüle edilen bu güçlü resurfacer bileşen ciltte eksfoliasyonu, cilt dolgunluğunu ve elastikiyet artışını destekleyerek güçlü anti-aging etkiler sergiler. Sağlıklı ve aydınlık bir cilt görünümü sunar.

 • Epidermal ve dermal hidrasyonu artırır.
 • Cildin yeniden yapılandırılmasını destekler.
 • Cildin dolgunluğunun ve elastikiyetinin artmasını teşvik eder.
 • Kırışıklıkların görünümünü iyileştirir.
 • Hiperpigmentasyonu azaltır ve cilt tonu eşitsizliklerini dengeler.
 • Yaş yönetimini olumlu yönde destekler.
 • %25 peptid içeriği ve aminoasit complexi ile ciltte kolajen ve elastin lif proteinlerinin sentezini teşvik eder. Hücresel bağışıklığı destekler.
 • İçeriğindeki zengin bitkisel özler ile güçlü antioksiden - antienflamatuar etkiler sağlar.
 • Profesyonel kabin bakımları ve hekim kullanımına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.

Glycolic ACID: Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit: Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar.

Palmetoil Pentapeptide 4: Fibroblast hücrelerini tetikleyerek kolajen ve elastin lif sentezini teşvik eder. Cildin nemlilik, elastikiyet ve dolgunluk oranını arttırır.

Acetyl Hexapeptide-8 (Argireline): Sinir uçlarındaki iletiyi bozarak kas kasılmasına bağlı gelişen ince ve derin kırışıklıkların giderilmesinde etkili işlev görür.

Matrixyl 3000: (palmetoil oligopeptide-Palmetoil Tetrapeptide-7): İki farklı peptid formunun birleşmesi ile oluşan bu güçlü ve sinerjik formül hasarlı dokuların onarılmasını destekler.

Regu-Age (Soya ve Pirinç peptidleri,Süperoksit Dismutaz): Labaratuar ortamında özel peptid bağları ve bir antioksidan ile kombine edilmiş bu eşsiz bileşen hassas dokuyu onarır ve korur. Ödemi giderir ve aydınlatır.

Eye Liss (Dipeptide-2,Palmetoil tetrapeptide-7,Hesperidin Methyl): Labaratuar ortamında geliştirilen 3 aktif molekülün kombinasyonundan oluşan bu güçlü formülasyon ödemin giderilmesi ve azaltılmasında endikedir

Gotu Kola (Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Aminoasit Complex : ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine,) Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Sodıum Hyluronat : Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Hücresel işlevseliğin sürdürülebilmesi için uygun ortamı destekler.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay) : Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Spiraea Ulmaria Flower Extract: Anti- Enflamatuar ve kan damarlarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya): Anti- enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergileyen bitki bileşenlerinin en önemli özelliği hücresel bağışıklığı güçlendirip hücresel işleyişi desteklemesidir.

120 ML,

4.8 (78)
Dermage Cream
POWER PUMPKIN RESURFACER (PH-2.85) 120 ml
(Peptide %25, Glycolic Asit %20, Laktik Asit %20)

İleri seviye Anti-aging-Antioksidan Resurfacer Peeling

% 40 oranında Pumpkın Pulp, %10 Glikolik Asit, %2 Salisilik Asit ile förmüle edilmiş bu güçlü bileşik özellikle akne, hiperpigmentasyon ve antiaging,antioksidan tedavilerine yönelik işlev görür. Bu profesyonel resurfacer tedavi exfoliasyonu destekleyerek yeni deri oluşumunu teşvik edici özelliktedir.

 • Mevcut akneleri tedavi eder ve yani akne oluşumunu engeller.
 • Cildin nem kapasitesini artırır.
 • Cildin bariyer fonksiyonunu destekler.
 • Cilt kırışıklıklarının görünümünü iyileştirir.
 • Hiperpigmentasyonu azaltır, cilt tonu eşitsizliklerini dengeler.
 • Balkabağı hamurundaki A-E vitaminleri ile ciltte antioksidan etkiler sağlar.
 • Profesyonel kabin uygulamasına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.

Pumpkin Pulp %40 ( Bal Kabağı): A ve E vitamini ve enzimlerce zengin bu balkabağı özü akne bakterisinin cilde yayılmasını engeller ve antioksidan özellikler sergiler.

Glycolic Acid %10: Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Salicylic Acid: %2 : Söğüt ağacı kabuğundan elde edilen güçlü bir exfolyandır. Akne oluşumlarına neden olan bakterileri bloke eder. Cilt yüzeyini temizler ve yeni cilt oluşumunu destekler.

4.8 (78)
Hyal B5 Serum
GLYCOLIC ACID 40% WITH STEM CELL RESURFACER (PH-2.27) 120 ml

İleri Seviye Anti-aging Resurfacer Peeling

Cildin yeniden yapılanmasını destekleyen anti-aging tedavilerde mükemmel ve ileri düzey bir resurfacer uygulamadır.

 • Yaş yönetimini desteklemek ve akne tedavilerine yönelik formüle edilmiştir.
 • Cildin nemlilik oranını artırır.
 • Cildin bariyer fonksiyonlarını güçlendirir, yeniden yapılanmasını destekler.
 • Cilt kırışıklıklarının görünümünü iyileştirir.
 • Cilt tonu eşitsizliklerini dengeler.
 • Yeni deri oluşumunu teşvik eder.
 • Zengin bitkisel hücre kültürleri ve bitkisel özlerle güçlü antioksidan, anti-enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergiler.
 • Serbest aminoasit komplexi ile ciltte protein sentezini destekler ve kolajen üretimini teşvik eder. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.
 • Profesyonel kabin kullanımına ve hekim kullanımına uygundur.
 • Bir güneş ürünü ile kullanımı zorunludur.

Glycolic ACID: Şeker kamışından elde edilen bir AHA dır. Cildin alt tabakalarına penetre olma özelliğindedir. Dermal matrix bileşenlerini yeniden yapılandırır ve kolajen üretimini uyarır. Ciltteki yağ salınımını dengeler ve humektan etkiler sergiler. Cildin eksfoliasyonunu ve yeni cilt oluşumunu destekler.

Laktik Asit: Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü exfoliasyon sağlar

Gotu Kola(Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Aminoasit Complex: ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine,) Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Pyrus Malus (Elma extresi): Vitamin ve antioksidan içeriğiyle cilt yüzeyini pürüzsüzleştirir ve cildi nemlendirir.

Vaccinium Myrtillus Fruit Extrat (Yaban mersini): A,C,K vitaminleri ve mineral içeriği ile güçlü antioksidanlardan biridir. Cilde hücresel ritmin sürekliliğini destekleyerek, sağlıklı ve yeni cilt oluşumunu destekler. Antibakteriyel etkiler sergiler. Serbest radikal hasarını önler.

Saccharum Officinarum Extract (Şeker kamışı): Zengin mineral ve vitamin içeriği ile güçlü anti-oksidan etkiler sergiler ve hücresel işleyişi destekler. Glikolik asitin ana maddesi olan bu bitkisel öz yaşlanma belirtilerine karşı güçlü koruma sağlar.

Acer Saccharum Extract (Şeker Akçaağaç): Bu bitkisel öz cildin görünümünü iyileştirmek için ölü deri hücrelerini exfoliye eden doğal AHA kaynağıdır. Anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Spiraea Ulmaria Flower Extract: Anti- Enflamatuar ve kan damarlarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Aurantium Dulcis Fruit Extract (Portakal özü): Sitrik asit ve antioksidan içeriği ile ciltte micro peeling gerçekleştirir. Yeni cilt oluşumunu destekler ve serbest radikal hasarlarını önler. Cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Citrus Lemon Fruit Extract (Limon özü): Sitrik asit kaynağı ve vitamin, mineral içeren bu meyve özü ciltte micro peeling gerçekleştirir, kolajen sentezini artırarak yeni cilt oluşumunu destekler. Serbest radikal hasarlarına karşı koruma sağlar ve cilde sağlıklı, aydınlık bir görünüm kazandırır.

Syringa Vulgaris leaf Cell Culture (leylak yaprak hücre kültürü): Güçlü anti-enflamatuar (yatıştırıcı, sakinleştirici, ağrı giderici) etkiler sergiler.

120 ML,

4.8 (78)
Hyal B5 Serum
NEUTRALIZING SOLUTION (PH-5.93) 240 ml

Asidik aktiviteyi sonlandırıcı solüsyon

Bitkisel özler ve aminoasit complexi ile formüle edilmiş özel bir çözeltidir.

 • Profesyonel Resurfacer tedavi sonrası ciltteki asit aktivitesini sonlandırmaya yönelik işlev görür.
 • Cildin yeniden yapılanmasına gerekli desteği veren antioksidan ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.
 • Kolajen sentezini destekleyerek ve melanini baskılayarak cilde sağlıklı bir görünüm sunar.
 • Klinik ortamda hekim ve profesyonellerin kullanımına uygundur. Resurfacer işlem sonrası işlem bölgesi 2-3 pas silinerek ciltteki asit aktivitesi sonlandırılır

Gotu Kola (Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Aminoasit Complex : ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine) Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler. Cildin bağışıklık sistemini desteklerler.

Crithmum Maritimum Callus Culture (Rezene kök hücre kültürü): Hücre yenilenmesini, Kolajen sentezini ve doku onarımını teşvik eder. Melanini baskılayarak cildi aydınlatır.Antioksidan ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Spiraea Ulmaria Flower Extract : Anti- Enflamatuar ve kan damarlarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

240 ML,

4.8 (78)
C-Lipoic Antioxidant Serum
COLLAGEN & ENZYME TREATMENT
ENZYME MASK (POWDER)

Protein, Bentonit, Papain Enzimi ve Bromelin Enzimi ile formüle edilen enzim mask cilt yüzeyinde birikmiş protein kalıntılarını ayrıştırır ve ciltten uzaklaştırır. Tepkimeye girdiği Aktivatör bileşenlerini oluşturan ve cildin yenilenmesini destekleyen Peptidlerin dermal tabakaya penetrasyonunu arttırarak güçlü antiaging etkiler sergiler.

 • Ciltte hassasiyet oluşturmadan kontrollü ekfoliasyon sağlar.
 • İnce çizgi ve pürüzlü cilt yüzeyinin görünümünü iyileştirir.
 • Güçlü lifting etkisiyle sağlıklı bir cilt görünümü sunar.
 • Sonrasında uygulanan etkenlerin penetrasyonunu artırır.
 • Aydınlık ve ışıltılı bir cilt kazandırır.

Bentonit : Ciltte birikmiş toksinleri kendine bağlayarak ciltten uzaklaştırır. Hücresel işlevi destekler ve güçlü detox etkisi sağlar. Ayrıca cildin yağ ve su oranını dengeler.

Albümin: Kanda bulunan proteinlerin %60’ını oluşturur.Karaciğerden salgılanan bu protein kanın damarlardan sızmasını engeller,dokuları besler ve vücutta hormon,vitamin ve kalsiyum minaralini taşır.

Papain enzyme: Demir, Kalsiyum, Potasyum, Fosfor, Karoten, A,C, B1, B2 Vitaminlerinden zengin olan ve Papayadan elde edilen doğal bir enzimdir. Cilt yüzeyindeki protein kalıntılarını ayrıştırır ve ciltten uzaklaştırarak sağlıklı bir görünüm sunar.

Bromelin Enzyme: Ananastan elde edilen bu enzim anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar etkilere sahiptir. Ayrıca protein moleküllerini monomerlerine ayrıştırarak vücut tarafından kullanılabilir forma getirir.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Zea Mays Starch (mısır nişastası): Antibakteriyel ve anti-enflamatuar etkiler sergiler ve cildin yenilenmesini destekler.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti-mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

4.8 (78)
C-Lipoic Cleanser
COLLAGEN & ENZYME TREATMENT
ACTIVATOR

Bioaktif küçük kolajen peptidleri, bitkisel extreler ve biomimetik peptidler ile formüle edilmiş bu özel jel bileşik;

 • Hücresel işlevselliği destekleyerek yani kolajen liflerin sentezini tetikler.
 • Elastin lif sentezini artırarak cildin sıkılaşıp, elastikiyet kazanmasını sağlar.
 • Artan kolajen lif sayısı ve kalitesine bağlı olarak cildin nem kapasitesini artırır.
 • Cilde dolgun, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
 • Ciltte güçlü anti aging etki yaratır.

Hydrolyzed Collagen: Labaratuar ortamında kolajen proteinlerinin küçük peptid zincirlerine ayrıştırılmış, ciltte çözünürlülüğü ve buna bağlı penetrasyonu artırılmış formudur. Hücresel işlevselliğe katılarak yeni ve kaliteli kolajen fibrillerinin sentezini destekler. Cildin elastikiyet kazanmasını ve nem oranının artmasını sağlar.

RIGIN (Palmetoil tetrapeptide-7): Cildin esnekliğini,sertliğini ve nem kapasitesini arttırma özelliğindedir.Kolajen ve elastin lif protein sentezini teşvik eder.Diğer peptidlerle birlikte etkinliği artmaktadır.

Acethyl Hexapeptide 8: Sinir uçlarındaki iletileri bozarak kas kasılmalarını rahatlatır ve mimiklere bağlı gelişen ince kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti-mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

4.8 (78)
C-Lipoic Eye Therapy
Dermaplus Peel-Off Mask – Gold Mask 10 Adet (Pudra) + 10 Adet (Aktivator Jel)

Canlandırıcı, Yenileyici, Anti-aging Etkili Soyulabilir Maske

Dermaplus Peel-Off Mask; Mineraller ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Bu lüks bakım ile cilt sıkılaşır ve yeniden inşa edilir. Bu eşsiz maske cilde pozitif iyonlar yükleyerek ışıltı verir. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Dermaplus Peel-Off soyulabilen yüz maskesi ile göz ve dudakların tamamen kapatılıp, diğer maskelerin ulaşamadığı bölgelere ulaşabilmek ve etki sağlayabilmek mümkündür. Uygulanan peel-off maske; cildin sıcaklığını 6° düşürerek, drenaj etkisi yaratarak gözaltı morlukları ve siyah halkalara karşı etki göstermektedir. Tek bir parça halinde ciltten soyulabilen maske uygulamasından sonra cildin temizlenmesine gerek yoktur. Dermaplus Peel-Off maskelerinin cilt ısısını düşürme ,cildi soğutma etkilerine bağlı olarak cilde uygulanan PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Microiğneleme yöntemleri, Dermabrazyon, Dolgu ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra da kullanımı uygundur. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemlerin etkisinin arttırılmasına yardımcı olur.

Uygulama süresi: 30 dk

1.Basamak: Cilt tipine uygun bir temizleyici ile işlem bölgesi temizlenir.

2.Basamak: Cilt tipine uygun bir ürün ile cilde peeling yapılır veya cilt salicylic prep solution ile bir pas silinir.

3.Basamak: Cilt problemine uygun serum uygulanır.

4.Basamak: Paketlerin içerisindeki tüm jel ve toz bir kâseye boşaltılır. Bir spatula yardımı ile iki farklı karışım 30 saniye boyunca, uygun kıvama gelene kadar karıştırılır. Aynı spatula yardımı ile maske işlem bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulanır.4 dakika içerisinde maske donmaya başlamadan uygulamanın tamamlanmış olması gerekir. Gözler ve dudaklar da maske ile kapatılabilir. Maske 15-20 dk boyunca dinlenmeye ve kurumaya bırakılır. Maske yukarıdan aşağıya doğru tek bir parça halinde çıkartılır.

5.Basamak: Cilt tipine uygun nemlendirici işlem bölgesine uygulanır.

6.Basamak: Cilt tipine uygun güneş koruyucu uygulanır.

4.8 (78)
C-Lipoic Tx Mask
Dermaplus Peel-Off Mask – Goji Bery Mask 10 Adet(Pudra)+ 10 Adet (Aktivatör Jel)

Canlandırıcı, Antioksidan etkili, soyulabilir maske

Dermaplus Peel-Off Mask; goji bery özü, kinoa tohumları ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. İçerisindeki zengin amino asit, vitamin ve proteinler ile zengin biyolojik formüle sahiptir. Cildi güçlendirerek güçlü antioksidan etkisiyle koruyucu bariyer oluşturur ve serbest radikal hasarlarını önler. Yaşlanmanın ilk belirtileriyle birlikte kullanımı tavsiye edilir. Derma Plus Peel-Off soyulabilen yüz maskesi ile göz ve dudakların tamamen kapatılıp, diğer maskelerin ulaşamadığı bölgelere ulaşabilmek ve etki sağlayabilmek mümkündür. Uygulanan peel-off maske; cildin sıcaklığını 6° düşürerek, drenaj etkisi yaratarak gözaltı morlukları ve siyah halkalara karşı etki göstermektedir. Tek bir parça halinde ciltten soyulabilen maske uygulamasından sonra cildin temizlenmesine gerek yoktur. Derma Plus Peel-Off maskelerinin cilt ısısını düşürme, cildi soğutma etkilerine bağlı olarak cilde uygulanan PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Microiğneleme yöntemleri, Dermabrazyon, Dolgu ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra da kullanımı uygundur. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemlerin etkisinin arttırılmasına yardımcı olur.

Uygulama süresi: 30 dk

Profesyonel kabin kullanımına uygundur.

1.Basamak: Cilt tipine uygun bir temizleyici ile işlem bölgesi temizlenir.

2.Basamak: Cilt tipine uygun bir ürün ile cilde peeling yapılır veya cilt salicylic prep solution ile bir pas silinir.

3.Basamak: Cilt problemine uygun serum uygulanır.

4.Basamak: Paketlerin içerisindeki tüm jel ve toz bir kâseye boşaltılır. Bir spatula yardımı ile iki farklı karışım 30 saniye boyunca, uygun kıvama gelene kadar karıştırılır. Aynı spatula yardımı ile maske işlem bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulanır.4 dakika içerisinde maske donmaya başlamadan uygulamanın tamamlanmış olması gerekir. Gözler ve dudaklar da maske ile kapatılabilir. Maske 15-20 dk boyunca dinlenmeye ve kurumaya bırakılır. Maske yukarıdan aşağıya doğru tek bir parça halinde çıkartılır.

5. Basamak: Cilt tipine uygun nemlendirici işlem bölgesine uygulanır.

6.Basamak: Cilt tipine uygun güneş koruyucu uygulanır.

4.8 (78)
Dermazinc SPF 30 Aox
Dermaplus Peel-Off Mask – Black Mask 10 Adet(Pudra)+ 10 Adet (Aktivator Jel)

Karma, Yağlı ve Problemli Ciltlere yönelik soyulabilir maske

Dermaplus Peel-Off Mask; yosun kumu ve deniz yosunu özü ile formüle edilmiştir. Cilde derinlemesine nüfus ederek yoğun nem sağlar. Karma, yağlı, geniş gözenekli ve akneli ciltlerin kullanımına uygundur. Derma Plus Peel-Off soyulabilen yüz maskesi ile göz ve dudakların tamamen kapatılıp, diğer maskelerin ulaşamadığı bölgelere ulaşabilmek ve etki sağlayabilmek mümkündür. Uygulanan peel-off maske; cildin sıcaklığını 6° düşürerek, drenaj etkisi yaratarak gözaltı morlukları ve siyah halkalara karşı etki göstermektedir. Tek bir parça halinde ciltten soyulabilen maske uygulamasından sonra cildin temizlenmesine gerek yoktur. DermaPlus Peel-Off maskelerinin cilt ısısını düşürme ,cildi soğutma etkilerine bağlı olarak cilde uygulanan PRP, Mezoterapi, Fraksiyonel Lazer, Microiğneleme yöntemleri, Dermabrazyon, Dolgu ve Kimyasal Peeling uygulamalarından sonra da kullanımı uygundur. Cildi sakinleştirir, yapılmış olan işlemlerin etkisinin arttırılmasına yardımcı olur.

Uygulama süresi: 30 dk

Profesyonel kabin kullanımına uygundur.

1.Basamak: Cilt tipine uygun bir temizleyici ile işlem bölgesi temizlenir.

2.Basamak: Cilt tipine uygun bir ürün ile cilde peeling yapılır veya cilt salicylic prep solution ile bir pas silinir.

3.basamak: Cilt problemine uygun serum uygulanır.

4. Basamak: Paketlerin içerisindeki tüm jel ve toz bir kâseye boşaltılır. Bir spatula yardımı ile iki farklı karışım 30 saniye boyunca, uygun kıvama gelene kadar karıştırılır. Aynı spatula yardımı ile maske işlem bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulanır.4 dakika içerisinde maske donmaya başlamadan uygulamanın tamamlanmış olması gerekir. Gözler ve dudaklar da maske ile kapatılabilir. Maske 15-20 dk boyunca dinlenmeye ve kurumaya bırakılır. Maske yukarıdan aşağıya doğru tek bir parça halinde çıkartılır.

5. Basamak: Cilt tipine uygun nemlendirici işlem bölgesine uygulanır.

6.Basamak: Cilt tipine uygun güneş koruyucu uygulanır.

4.8 (78)
Dermazinc Tinted SPF 30 Nude
ZINC & SÜLFÜR MASK

Normal, karma, yağlı ve akneli ciltlere yönelik detox etkili maske

Sülfür, Çinko,Bentonit ,C Vitamini,Allantoin,NMF,Ascorbik Asit, Aloevera gibi onarıcı etkenlere sahip bu güçlü bileşik ciltteki aşırı yağ salınımını ve bakteriyel oluşumları bloke etmeye yönelik formüle edilmiş bir tedavi maskesidir. İçeriğindeki bentonit kil minerali ciltte bir mıknatıs gibi hareket ederek ciltte güçlü detox etkisi sağlar.

 • Detox etkisiyle hücresel işleyişi destekler
 • Bakteriyel kolonizasyonları bloke eder.
 • Yeni cilt oluşumunu destekler.
 • Cildin yağ ve su oranını dengeler.
 • İçerik anti-enflamatuar ve anti-bakteriyel ve anti-fungal etkiler sergiler.

Sülfür %10: Ciltteki aşırı yağ salınımını dengeler. Anti bakteriyel, anti-fungal ve keratolitik etkiler sergiler.

Bentonit: Ciltte birikmiş toksinleri kendine bağlayarak ciltten uzaklaştırır. Hücresel işlevi destekler ve güçlü detox etkisi sağlar. Ayrıca cildin yağ ve su oranını dengeler.

Çinko: Cildin normal gelişimini, fizyolojik fonksiyonların sürekliliğini ve hücresel bağışıklığı destekler. UVA-UVB ışınlarına karşı fiziksel bariyer olarak işlev görür.

Ascorbic Acıd: C vitaminin suda çözülür formudur. Serbest radikallere karşı güçlü antioksidan etki gösterir. Dermal dokuda kolajen ve elatin lift sentezini destekleyerek ciltte yaşlanmaya bağlı gelişen gevşeme ve sarkmaları engeller. Ciltteki renk tonu eşitsizliklerini dengeler.

Allantoin : Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde ve yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.
Kaolin: Cildin yağ + su oranını dengeler. Cildin iyileşme sürecini destekleyen bir kil mineralidir.


Sodium PCA: (NMF] Cilt de doğal olarak sentezlenen güçlü bir humektandır. Cildin nem kapasitesini arttırır.

Gliserin: Su tutma yeteneğine sahip güçlü humektan.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme, doku onarımı, yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Tatlı Badem Yağı: Yüksek E vitamini ve mineral içeriği ile cildin nemlilik oranı arttırır. Yeni cilt oluşumunu destekler.

4.8 (78)
Dermazinc Tinted SPF 30 Sunkissed
C-LIPOIC TX MASK 240 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik anti-aging ve antioksidan etkili krem maske.

Eşsiz içerik cilt gözenek boyutlarına uygun formüle edilmiştir. Koenzim Q10, Alfa Lipoic Asit, Acethyl Hexapeptide 8, Palmetoil Pentapeptide 4, RIGIN (Palmetoil tetrapeptide-7), Dmae , Gotu Kola, BV-OSC, Aminoasit Complex , Sodıum Hyaluronate, Çinko, E Vitamini, Allantoin gibi anti –aging ve antioksidan ajanlar, peptidler ve bitkisel özlerle donatılmış bu özel tedavi maskesi serbest radikal hasarlarını önler, hücresel işlevselliği destekleyerek derinin yeniden yapılanmasına ve güçlenmesine destek verir.

 • Cildin elastikiyet ve dolgunluğunu arttırır.
 • Cilt tonu eşitsizlikleri giderir ve güçlü aydınlanma sağlar.
 • Sağlıklı bir cilt görünümü kazandırır.
 • Derin ve yüzeysel çizgilerin görünümünü azaltır.
 • Cildin nem kapasitesini arttırır.

Koenzim Q10: Yağda erime özelliğinde yaşlanma sürecini yavaşlatan güçlü bir antioksidandır. Hücre mitokondrilerinde doğal olarak oluşan enzimdir ve serbest radikallere karşı güçlü bir savunma sergileyerek hücresel işlevselliği korur.

Alfa Lipoic Asit: Her hücrede var olan ve doğada bulunan en güçlü antioksidanlardan biridir ve hem yağda hem suda erime özelliğindedir. Hücre zarını ve içindeki tüm yapıları serbest radikal hasarlarından korur. Hücre yenilenmesini ve hücrede enerji üretimini hızlandırır ve cilt kalitesini arttırır.

Acethyl Hexapeptide 8: Sinir uçlarındaki iletileri bozarak kas kasılmalarını rahatlatır ve mimiklere bağlı gelişen ince kırışıklıkların derinliğini azaltır.

Palmetoil Pentapeptide 4: Fibroblast hücre aktivitesini destekler ve kolajen, elastin lif sentezini teşvik eder. Cildin nemlilik,elastikiyet ve dolgunluk oranını arttırır.

RIGIN (Palmetoil tetrapeptide-7): Cildin esnekliğini,sertliğini ve nem kapasitesini arttırma özelliğindedir.Kolajen ve elastin lif protein sentezini teşvik eder. Diğer peptidlerle birlikte etkinliği artmaktadır.

Dmae : Özellikle somun ve sardalya balığından elde edilmektedir. Sinir iletiminde görevli olan asetilkolin maddesinin salınımını tetikleyerek cildin belli bir kasılmışlıkta kalmasını destekler ve cilde elastikiyet, gerginlik kazandırır.

Gotu Kola (Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti enflamasyon ve anti bakteriyel özellikler sergiler.

BV-OSC: Cvitaminin en etkili ve stabil formudur. Yağda çözünür özelliktedir .Güçlü antioksidan özelliği ile cildi oksidatif hasarlardan korur ve yaşlı, kırılgan cilt görünümünü iyileştirir. Hiperpigmentasyon problemlerine çözüm sunarak cildi aydınlatır.

Aminoasit Complex ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine): Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp destekleyerek, cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler.

Sodıum Hyaluronate: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde, yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Chamomilla Recutita ( Alman papatyası): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki extreleri, güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü anti-oksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Camellia Sinensis ( Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Solanum Lycopersicum (Domates): E, C vitaminlerince zengin extre hücre yenilenmesini destekler ve yeni cilt oluşumu destekler.

Aloe Vera : Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Spiraea Ulmaria Flower Extract: Anti- Enflamatuar ve kan damarlarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Çinko: Cildin normal gelişimini, fizyolojik fonksiyonların sürekliliğini ve hücresel bağışıklığı destekler. UVA-UVB ışınlarına karşı fiziksel bariyer olarak işlev görür.

Impereta Cylindrica: Köklerinin %65- 75’i sudan oluşan bu bitki cilt hücrelerinin hidrasyonunu arttırır, hücresel metabolizmayı hızlandırır. Kolajen, elastin lif sentezini destekleyerek kırışıklıklara çözüm sunar.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya): Anti- enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergileyen bitki bileşenlerinin en önemli özelliği hücresel bağışıklığı güçlendirip hücresel işleyişi desteklemesidir.

4.8 (78)
C-Extreme
COLLAGEN HYDRATING MASK (PH-5.05) 240 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik humektan ve antioksidan etkili jel mask

Lipozom teknojisiyle formüle edilmiş bu mükemmel jel maske içerdiği Hyaluronic Asit, Gotu Cola, Allantoin, bitkisel özler, antioksidan ve aminoasit komplexiyle cildin nem kapasitesini arttırır. Hücresel işlevselliğin sürekliliği için gerekli nemli ortamı hazırlar. Anti-aging etkiler sergiler.

 • Serbest radikal hasarlarını önler.
 • Kontrollü ve uzun süreli madde salınımı destekler.
 • Epidermal ve dermal tabakalarının nem oranını artırır.
 • Cilde dolgunluk ve elaskiyet kazandırır.
 • Ciltteki hassasiyeti ve kızarıklığı kontrol altına alır.
 • Ev bakımlarına ve kabin işlemlerine uygun profesyonel bir maskedir.

Sodium Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Bioflanovoid ( P Vitamini): Güçlü anti-oksidan etkiler sergileyen bileşik C vitamini ile benzer işlevselliğe sahiptir ve C vitaminin ciltteki etkinliğini arttırır. Kılcal damar yapılarının korunması ve kolajen liflerin dayanıklılığını arttırılmasında endikedir.

Symphytum Officinallis root ( Karakafes otu kök ekstresi): Allantoin maddesince zengin olan bu özel kök extre cildi yatıştırır, onarır ve yeni bir cilt oluşumunu destekler.

Aminoasit Complex: ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine, Glutamine, Proline, Serine) Bu amino asit molekülleri hücresel işleve katılarak cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler.

Hydrolyzed Protein: Enzimatik hidroliz tekniği ile monomerlerine ayrıştırılan protein molekülü ciltten daha hızlı emilir ve hücresel işlevlerde protein sentezini destekler.

Lavandula Angustofollia Oil (Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

Gotu Kola(Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve anti-bakteriyel özellikler sergiler.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde, yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme, doku onarımı, yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Corallina Officinallis (Deniz Yosunu): Bu mineral zengini yosun özü cilt yüzeyinden ölü hücre protein kalıntılarını nazikçe uzaklaştırır ve yeni, sağlıklı, aydınlık bir cilt oluşumuna destek verir.

Chlorella Vulgaris (Micro deniz algleri): Micro deniz Alglerinden elde edilen ve insan kolajen liflerine benzer yapıya sahip olan bir aminoasit kompleksidir. Dermal ve epidermal bileşenlerinin ve kolajen lif sentezini tetikleyerek anti-aging etkiler gösterir.

Impereta Cylindrica: Köklerinin %65- 75’i sudan oluşan bu bitki cilt hücrelerinin hidrasyonunu arttırır ve hücresel metabolizmayı hızlandırır. Kolajen, elastin lif sentezini destekleyerek kırışıklıklara çözüm sunar.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Plantago Lanceolata Extract (Sinirli ot ): İçeriğinde allantoin, kalsiyum, potasyum, çinko, salisilik asit, C ve K vitaminleri barındıran bitki anti- enflamatuar ve antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu bitki bileşenleri ayrıca antioksidan etki gösterir ve doku onarımını destekler.

4.8 (78)
antiaging
HYAL B5 SERUM 120 ml

Tüm nemsiz cilt tiplerine yönelik jel formunda Hyaluronik Asit serumu.

% 40 oranında sodıum hyaluronat, Protein,serbest amino asitler, Gotu Cola, panthenol ve antioksidan işlev gören 9 bitki özü içeren bu güçlü formülasyon dermal ve epidermal nemliliği yüksek oranda artırır.

 • Hücresel işleyiş için gerekli nemli ortamı destekler.
 • Kuru deri semptomlarını giderir.
 • Serbest radikal hasarlarını önler.
 • Cildin sıkılığını esnekliğini artırır.
 • İnce cizgilerin görünümünü iyileştirir.
 • Cilde doğal bir ışıltı kazandırır.

Sodium Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Aminoasit Complex: ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine, Glutamine, Proline, Serine). Bu amino asit molekülleri hücresel işleve katılarak cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler.

Hydrolyzed Protein: Enzimatik hidroliz tekniği ile monomerlerine ayrıştırılan protein molekülü ciltten daha hızlı emilir ve hücresel işlevlerde protein sentezini destekler.

Gotu Kola(Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve anti-bakteriyel özellikler sergiler.

Panthenol(B5 Vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur.

Symphytum Officinallis root ( Karakafes otu kök ekstresi): Allantoin maddesince zengin olan bu özel kök extre cildi yatıştırır, onarır ve yeni bir cilt oluşumunu destekler.

Malva Sylvestris (Ebegümeci): Protein, vitamin ve mineral zengini olan bu kök ekstre, cildin nem kapasitesini arttırır. Anti-bakteriyel ve anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Arnica Montana Flower (Arnica çiçeği): Geleneksel tıpta kullanımı yaygın olan bu bitki anti- bakteriyel, anti-enflamatuar etkiler sunar. Özellikle beyaz kan hücre aktivitesini arttırır. Yara ve yanıkların iyileşme sürecini azaltır. İyileşmeyi teşvik eder.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya): Anti- enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergileyen bitki bileşenlerinin en önemli özelliği hücresel bağışıklığı güçlendirip hücresel işleyişi desteklemesidir.

Cucumis Sativus ( Salatalık Özü): Serbest radikallere karşı antioksidan etkiler sergiler.

Sumbucus Nigra: ( Siyah Mürverçiçeği): Zengin bileşikleri açısından anti-enflamatuar ve anti-oksidan etkiler sergiler.

Plankton Extract (Deniz Yosunu): Vitamin ve mineral açısından zengin bu yosun özü cildi nemlendirir ve anti-aging etkiler sergiler.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

Hedera Helix ( Duvar Sarmaşığı): Anti bakteriyel, anti-enflamatuar etkiler sergiler.

120 ML,

4.8 (78)
Collagen Stem Cell Complex
COLLAGEN STEM CELL COMPLEX 120 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik anti-aging bitkisel kök hücre serumu

RonaCare ASCIII (Lesitin, linoleic asit,E-C vitaminleri), Decarboxy CarnosineHCL ( Alıstın) gibi değerli çoklu moleküller kombinasyonlar, bitkisel kök hücreler, bitkisel ekstreler,Yosun özleri, Yeni nesil C Vitamini formu Tetrahexyldecyl Ascorbate, E vitamini, Allantoin, Gotu Kola ve omega yağ asidi içeren bu gelişmiş formülasyon dokularda büyümeyi ve gelişmeyi destekler. Bu özel serum yeni bir cildin anahtarı olarak işlev görür ve güçlü antiaging etkiler sergiler. Tüm antiaging işlemlerde,doku onarımında, Profesyonel kabin işlemlerinin öncesi-sonrasında ileri düzey bir performans sergiler.

 • Cilt gözeneklerine uygun yapısı ile ciltten hızlıca emilir ve cilt altında gerekli reaksiyonları başlatarak cilt kalitesini arttırır, aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.
 • Hücresel yenilenmeyi teşvik ederek doku onarımını destekler.
 • Dermal ve epidermal bileşenlerin artmasını teşvik eder.
 • Kolajen ve elastin lif sentezini teşvik eder.
 • Cilde dolgunluk ve elastikiyet kazandırır.
 • Foto yaşlanma ve kronolojik yaşlanma belirtilerini minimize eder.
 • Cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur.
 • Dermal ve epidermal nemlilik oranını artırır.
 • Profesyonel klinik işlemleri ve microiğneleme işlemleri öncesinde ve sonrasında yüksek performans için kullanımı uygundur.

Ronacare ( ASCIII)(Lesitin,linoleic asit,E-C vitaminleri): Vitamin ve yağ asidi kombinasyonundan oluşan bu özel bileşim fibroblast aktivitesini tetikleyerek kolajen sentezini arttırır. Epidermal tabakada belirgin dolgunlaşma sağlar. Buna bağlı olarak cilt kırışıklarında düzelme sağlayarak anti-aging etkiler sergiler.

Decarboxy CarnosineHCL ( Alıstın): Çoklu moleküler teknolojiyle geliştirilen bileşen hücreler arası iletişimi destekler, hücrelerin sağlıklı işleyişi için uyarıcı roldedir. Ayrıca güçlü serbest radikal süpürücü olarak işlev görür. Anti-enflamatuar ve antioksidan etkiler sergiler.

Lentopodium Alpinum Meristem Cell Culture ( Edelweiss): Bilimsel çalışmalar bu bitkinin kök hücrelerinin vitro (labarotuar deneyleri) kültürlerinin güçlü antioksidan ve anti-enflamatuar etkiler sergilediğini ve bileşiğindeki maddelerin hyaluronudaz ve kollagenaz enzimlerini baskılayarak cildin nemlilik ve dolgunluk kapasitesini arttırdığını gözlemlemişlerdir.

Tetrahexyldecyl Ascorbate: Yeni nesil yağda çözünür C vitamini formudur. Melanin sentezini baskılar ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Linoleic Asit ( omega 6 yağ asidi): Cildin iyileşmesini ve gelişmesini destekler.

Panthenol(B 5 vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur

Tetrahexyldecyl Ascorbate: Yeni nesil yağda çözünür C vitamini formudur. Melanin sentezini baskılar ve cilde aydınlık bir görünüm kazandırır.

Linoleic Asit ( omega 6 yağ asidi): Cildin iyileşmesini ve gelişmesini destekler.

Panthenol(B 5 vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur

Plankton Extract (Deniz Yosunu): Vitamin ve mineral açısından zengin içerik cildin nemlilik oranını arttırır ve anti-aging etkiler sergiler.

Arabidopsis Thaliana Extract: Bu bitkinin genleri ile insan genleri arasında şaşırtıcı benzerliklerine ulaşılmıştır. Yapılan deneysel çalışmalarda bitki ekstrelerinin dokularda büyümeyi ve gelişmeyi hızlandırdığı gözlemlenmiştir.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler, yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya): Anti- enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergileyen bitki bileşenlerinin en önemli özelliği hücresel bağışıklığı güçlendirip hücresel işleyişi desteklemesidir.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde, yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Olea Europea (Olive) Leaf Extract (Zeytin yaprağı): Cildi serbest radikallere karşı korur ve anti-microbiyal aktivite sergiler.

Hidrolize Glikozaminoglikanlar: Epidermal hidrasyonu arttırarak cildin elastikiyetini ve sıkılığını destekler.

Mannitol: Serbest radikal toplayıcısı olarak işlev gören bu molekül antiosidan etkilere sahiptir. Ödem giderici ve iç basıncı düşürücü etkiler sergiler. Negatif ısıya sahip,ferahlatıcı ve serinletici özellikler taşır.

120 ML,

4.8 (78)
Derma Stem Cell Moisturizer SPF 30 Light
AOX SOOTHING SERUM (PH-5.34) 120 ml

Hassasiyet giderici, anti-aging ve antioksidan etkili jel serum.

 • Hassas ciltlerin ve ciltte hassasiyete neden olan işlemlerin neden olduğu agresif reaksiyonların giderilmesine yönelik formüle edilmiştir.
 • İçeriğindeki; Koenzim Q10, Aminoasit Complex, Alfa Lipoic Asit, Ginkgo Biloba, Beta Glucan, Gotu Cola, Hyaluronik Asit, Allantoin ve 13 bitki ekstresi ile güçlü ve etkili çözümler sunar.
 • Doğal ve zengin bitkisel içerik antioksidan, anti-microbiyal,anti-enflamatuar,anti-bakteriyel,anti-iritan işlev görür.
 • Antiaging ve Antioksidan içerik kolajen sentezini destekler, cilt kalitesini artırır.
 • Serbest radikal hasarlarını önleyerek hücresel işleyişi destekler.
 • Epidermal ve dermal nemliliği artırır ve doku onarımını destekler.
 • Zengin içerik kan damarları duvarlarının güçlenmesini teşvik eder.
 • Cilt hassasiyetine hızlı çözümler sunar.

Koenzim Q10: Yağda erime özelliğinde yaşlanma sürecini yavaşlatan güçlü bir antioksidandır. Hücre mitokondrilerinde doğal olarak oluşan enzimdir ve serbest radikallere karşı güçlü bir savunma sergileyerek hücresel işlevselliği korur.

Aminoasit Complex: ( Arginine, Tyrosine, Lysine, Leucine, Valine, Glutamine, Proline, Serine). Bu amino asit molekülleri, hücresel işleve katılıp ve hücresel işleyişi destekleyerek cildin dolgunluğunu, sıkılığını ve sağlıklı görünümü sağlayan protein sentezinde önemli rol üstlenirler.

Sodıum Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Alfa Lipoic Asit: Hücre zarını ve içindeki tüm yapıları serbest radikal hasarlarından korur. Hücre yenilenmesini ve hücrede enerji üretimini hızlandırır ve cilt kalitesini destekler.

Gotu Kola (Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Ginkgo Biloba: Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki özü vitamin, mineral ve flanovid gibi zengin içeriği ile güçlü anti- depresan, anti-oksidan, anti-enflamasyon etkiler sergiler. Cildin nemlilik oranını arttırır ve UV ışınlarına karşı korur.

Aloe Vera: Hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Camellia Sinensis ( Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Lecithin: Vücuttaki tüm canlı hücrelerin ihtiyacı olan bir lipittir. Besinlerin hücrelere giriş çıkışlarını sağlayan hücre zarlarını ve beyni çevreleyen koruyucu kılıf lesitin den oluşmaktadır.

Beta Glucan ( Maya): Cildin kendi antioksidan aktivitesini destekler. Tahriş olmuş cildi yatıştırır. Çevresel hasarlardan ve nem kaybından korur. Hücrelerin oksidatif strese karşı direncini teşvik eder.

Phospholipids: Epidermal hücre zarlarının korunması ve epidermal nemliliğinin arttırılmasına anti-aging etkiler gösterir.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde ve yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Algae Extract ( Deniz yosun özü): 20.000 den fazla türe sahip yosunlar, bileşiklerine bağlı olarak antioksidan ve nem tutucu ajanlar olarak görev yaparlar.

Corallina Officinallis Extract ( Deniz Yosunu): Bu mineral zengini yosun özü cilt yüzeyinden ölü hücre protein kalıntılarını nazikçe uzaklaştırır ve yeni, sağlıklı, aydınlık bir cilt oluşumuna destek verir.

Chlorella Vulgaris ( Micro deniz algleri): Micro deniz Alglerinden elde edilen ve insan kolajen liflerine benzer yapıya sahip olan bir aminoasit kompleksidir. Dermal ve epidermal bileşenlerinin ve kolajen lif sentezini tetikleyerek anti-aging etkiler gösterir.

Crithmum Maritimum Callus Culture (Rezene kök hücre kültürü): Hücre yenilenmesini, kolajen sentezini, doku onarımını teşvik eder. Melanini baskılayarak cildi aydınlatır ve anti-enflamatuar, antioksidan etkiler sergiler.

Artemisa Vulgaris Extract: Protein, aminoasit ve karbonhidrat içeriğiyle cilt kızarıklığını ve tahrişi azaltan anti-iritan, anti-enflamatuar etkiler sergiler.

Epilobium Angustifolium Extract (Yakı otu): Antioksidan ve anti-microbiyal etkiler sergileyen bitkisel öz kan damarlarını büzerek ciltteki kızarıklığı baskılar.

Horse Chestnut (At kestanesi): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu öz kan damar duvarlarını güçlendirir ve ciltteki kılcal damar görünümünü iyileştirir.

Tilia Cordata Flower (Ihlamur Çiçeği): Kuru ve hassas cildi yatıştırır, esneklik ve nem kazandırır. Yeni cilt oluşumunu destekler.

Ruscus Aculeatus (Tavşan Kirazı): Kan damarlarını büzücü ve anti- enflamasyon etkiler sergileyen bu kök ekstre cilt kızarıklarını giderir ve cildi yatıştırır.

Hardeum Vulgare (Arpa Extresi): Ödem çözücü, anti-enflamatuar ve anti-microbiyal etkilere sahiptir.

Arnica Montana Flower (Arnica çiçeği): Geleneksel tıpta kullanımı yaygın olan bu bitki anti- bakteriyel, anti-enflamatuar etkiler sunar. Özellikle beyaz kan hücre aktivitesini arttırır. Yara ve yanıkların iyileşme sürecini azaltır. İyileşmeyi teşvik eder.

Spiraea Ulmaria Flower Extract: Anti- Enflamatuar ve kan damarlarını büzücü etkisinden dolayı cilt kızarıklarını yatıştırır ve giderir.

Lavandula Angustofollia Oil ( Lavanta Çiçeği Yağı): Uçucu yağ özelliğindedir. Anti-Enflamatuar anti- mikrobiyal, anti-mantar, anti-stres gibi özellikler sergiler.

Calendula Officinalis (Aynı safa bitkisi): Anti-bakteriyel ve anti- enflamatuar etkiler sergiler. Cilt yüzeyini ölü hücrelerden arındırır ve yeni oluşumuna destekler.

Perilla Ocymodies Seed oil (Perila tohumu yağı): Doğu Asyaya özgü nane familyasındandır. İçeriğindeki bitki bileşenleri ve Omega 3 oranına bağlı olarak; anti- enflamatuar anti- bakteriyel ve antioksidan etkiler gösterir. Cildi yaş yönetiminde olumlu etkiler.

120 ML,

4.8 (78)
Advanced Night Repair Plus
K-Q10 RICH MOISTURIZER + RETINOL 120 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik anti-aging etkili onarıcı krem.

Koenzim Q10, Teprenone, Kinetin, Palmetoil Pentapeptide-4, İdea Lift, Omega 3-6 yağ asitleri, Retinol, Sodıum Hyaluronat, Yeni nesil C Vitamin Formu, yosun ve maya özleri, Allantoin, E vitamini ve Bitkisel özlerle formüle edilmiş bu eşsiz krem tüm yaşlanma belirtilerini minimize etmeye yönelik hareket eder.Yaş yönetiminde güçlü bir destekleyici olarak işlev görür.Güçlü antiaging etkiler sergiler.

 • Cildin esneklik ve dolgunluk kapasitesini artırır.
 • Dermal ve epidermal nemlilik oranını artırır.
 • Cilt yüzeyindeki ince çizgilerin görünümünü iyileştirir.
 • İçeriğindeki bitkisel büyüme hormunu cilt kalitesinin gelişip artmasını destekler.
 • Antioksidan içerik güçlü serbest radikal süpürücü olarak işlev görür ve hücresel işleyişi destekler.
 • Antiaging etki yeni deri oluşumunu teşvik eder.

Koenzim Q10: Yağda erime özelliğinde yaşlanma sürecini yavaşlatan güçlü bir antioksidandır. Hücre mitokondrilerinde doğal olarak oluşan enzimdir ve serbest radikallere karşı güçlü bir savunma sergileyerek hücresel işlevselliği korur.

Kinetin: Bitkilerde büyümeyi ve gelişmeyi destekleyen sitokininler olarak bilinen bir grup bileşiğin parçasıdır. Hücresel bölünmeyi ve farklılaşmayı etkileyebilen bir büyüme hormonu olarak işlev görür ve antioksidan, anti-aging etkiler sağlar. Leke, kırışıklık, elastikiyet ve dolgunluk kaybı gibi cilt sorunlarına güçlü çözümler sunar.

Teprenone ( Renovage): Yağda çözülür özellikte olan molekül gençliği sağlayan hücre bileşenlerini hedefler ve olumlu yönde etkiler. Bilimsel çalışmalarda hücre ömrünü üçte bir oranında uzattığı saptanan bu değerli molekül hücresel işlevselliği destekleyerek, ciltte dolgunluk ve elastikiyet kaybı, nemsizlik ve leke problemlerine kırışıklık, gözenek ve hassasiyet problemlerine güçlü çözümler sunar.

Release Retinol; MMPaz (Metalloproteinaz) enzimini inhibe ederek matrix ve bazal mebran makromoleküllerinin (kolajen proteini) yıkımlanmasını engelleyerek kalajen artışını destekler ve sağlıklı bir cilt görünümü sunar. Retinol; Karbonhidratların proteinlerle birleşerek oluşturduğu bir molekül olan GAG (Glikoprotein) sentezini artırır. Artışı desteklenen Glikoprotein molekülü hücre mebranı yapısına katılarak hücrelerin birbiri ile iletişimini ve birbirini tanımalarını sağlar.Ayrıca Glikoprotein molekülü hücre zarı geçirgenliğinde temel rol oynar ve hormonların hücre içine alımlarını destekler.

Palmetoil Pentapeptide 4: Fibroblast hücrelerini tetikleyerek kolajen ve elastin lif sentezini teşvik eder. Cildin nemlilik, elastikiyet ve dolgunluk oranını arttırır.

İdea Lift (Acetyl Dipeptide-1 – Cetyl Ester): Cilt ve kas gerilimini bloke ederek ifade çizgilerinin oluşumunu veya derinleşmesini önlemeye destek verir.

Sodıum Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Hücresel işlevselliğin sürdürülebilmesi için uygun ortamı destekler.

Linolenic + Linoleic Asit ( F vitamini): Omega 3-6 yağ asitleridir. Hücresel büyümeyi ve gelişmeyi destekler, cildin iyileşme kapasitesini arttırır.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde, yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

E Vitamini: Yaşlanmaya bağlı gelişen cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder. Antioksidan etkiler sergiler.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme, doku onarımı, yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Yeast Exract (Maya Özütü): Protein, potasyum, B2, B6 vitaminlerince zengin bileşen hücresel bağışıklığı ve işleyişi destekler. Cildin nemlilik oranını arttırır ve yeni bir cilt oluşumuna destek verir.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti-aging etki gösterir.

Chamomilla Recutita (Alman papatyası): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki extreleri, güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü anti-oksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Algae Extract (Yosun Özü): 20.000 den fazla türe sahip yosunlar, bileşiklerine bağlı olarak antioksidan ve nem tutucu ajanlar olarak görev yaparlar.

4.8 (78)
Growth Factor Serum
DERMASOOTH CREAM (PH-6.5) 240 ml

Hassas ciltlere yönelik antioksidan etkili onarıcı krem.

Cilt gözeneklerine uygun moleküller yapıda formüle edilen bu güçlü nemlendirici içeriğindeki; Niacinimide, Sodıum Hyaluronat, E, A Vitaminleri, Üzüm Çekirdeği Özü, Panthenol, Squalen gibi antioksidan, antiaging etkenler ve bitkisel extrelerle sağlıklı cilt oluşumunu teşvik eder, hassas cilt problemlerini giderir ve oluşabilir agresif tutumları baskılar.

 • Cildin nem kapasitesini arttırır.
 • Epidermal bariyeri güçlendirir ve ciltten su kaybını önler.
 • Cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur.
 • Cildin kızarıklığını baskılar ve anti-enflamatuar işlev görür.
 • Akne rosacea gibi cilt hastalıklarında antioksidan ve anti-enflamasyon özelliği ile tedaviye destek verir.
 • Cildin tahriş olmasına neden olan lazer epilasyon, microiğneleme işlemleri ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanımı önerilir.

Niacinimide (B3 vitamini): Hücreler arası iletiyi ve kolajen sentezini destekler. Melanin sentezini baskılayarak cilt tonu eşitsizliklerini dengeler. Güçlü anti enflamatuar ve angi-aging etkiler sergiler.

Sodıum Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

A vitamini: Akne, leke ve doku onarımında önemli role sahip vitamin, büyümeyi, gelişmeyi destekler ve antioksidan işlev görür.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Üzüm Çekirdeği Extresi: Anti-toksin ve anti-oksidan özelliği ile cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur. Kolagenaz, elastaz, Hyaluronudaz enzim aktivitesini baskılar. C vitaminin aktivitesini arttırır. A-B vitaminleri, demir ve potasyumdan zengindir.

Panthenol (B 5 vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur.

Squalen: Epidermal yüzey lipidi olarak işlev görür. Ciltten su kaybını önler ve diğer aktif etkenlerin ciltten emilimini bir taşıyıcı olarak destekler. Hasarlı cildin onarılmasına destek verir.

Camellia Oleifera (Kamelya yaprak extresi): Antioksidan ve anti-enflamasyon etkiler sergiler.

Euterpe Oleracea Fruit Extract (Acai Berry): Güçlü anti-oksidan ve anti-enflamatuar etkilere sahiptir. Cildin nemlilik oranını arttırır. Cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur ve yatıştırır.

Butyrospermum Parki Butter (Shea Yağı): Doğal nemlendirici NMF olarak kabul edilebilir. Epidermisin hücre içi yapısını korur. UV ışınlarını emer ve antioksidan özellikler gösterir. Cildin iyileşme sürecini hızlandırır.

4.8 (78)
MINI PUMPKIN PEEL (PH-2.64) 240 ml

Karma ve yağlı ciltlere yönelik Antioksidan etkili jel peeling

Pumpkin Pulp ve Laktik asit, Mandelik asit içeren bu güçlü formülasyon akneik oluşumlarda ve yaş yönetiminde profesyonel çözümler sunar. Zengin bileşik yeni cilt oluşumunu destekleyerek antioksidan ve antiaging özellikler sergiler.

 • Kontrollü exfoliasyon cilt yüzeyini yeniler.
 • İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir.
 • Cilt tonu eşitsizliklerini dengeler.
 • Komedon, sivilce oluşumunu bloke eder ve akne hasarlarını önler.
 • Epidermal ve dermal nemliliği artırır.

Pumpkin Pulp (Bal Kabağı): A ve E vitamini ve enzimlerce zengin bu balkabağı özü akne bakterisinin cilde yayılmasını engeller ve antioksidan özellikler sergiler.

Laktik Asit %3: Ekşimiş sütten elde edilen bir AHA’dır. Alt katmanlara penetre olabilen küçük molekül yapısı ile dermal ve epidermal nemliliği arttırır ve kontrollü eksfoliasyon sağlar.

Mandelik Asit %4: Acı bademden elde edilen bir AHA’dır. Cildin üst katmanlarında etkili eksfolyan olarak işlev görür. Leke ve aknenin yardımcı tedavi ajanıdır.

4.8 (78)
BRILLANT SCRUP

İnce Granürlü Krem Peeling

- Allantoin, Alpha Arbutin, Yosun Özleri ve bitkisel ekstrelerle formüle edilen bu özel peeling cilde hasar vermeden ölü hücre tabakasını ciltten uzaklaştırır ve epidermal yenilenmeyi hızlandırır.

- Cilt tonu dengesizliklerinin eşitlenmesini destekler.

- Cilde aydınlık ve sağlıklı bir görünüm kazandırır.

- Güçlü antioksidan ve anti-aging etkiler sergiler.

- Sonrasında kullanılan ürünlerin penetrasyononu artırır.

- Cildin nemlilik oranını artırır.

Actinidia Chinensis (Kivi Ekstresi): Zengin Protein, Amino Asit, Mineral, A, C, E, K Vitamin içeriğiyle kolajen sentezini ve kan sirkülasyonunu tetikler. Yaş yönetiminde güçlü anti-aging etkinlik sergiler

Algae Extract (Yosun Özü): 20.000 den fazla türe sahip yosunlar, bileşiklerine bağlı olarak antioksidan ve nem tutucu ajanlar olarak görev yaparlar.

Chamomilla Recutita (Alman Papatyası): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki ekstreleri güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü antioksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Rosmarinus Officinallis (Biberiye): Güçlü antioksidan ve antienflamatuar etkilere sahiptir.

Reholyt: Yanardağ işlevlerinin sonrasında kurumuş lavlardan elde edilen partiküllerdir. Epidermis yüzeyinde micro aşınmalar yaparak cilt yüzeyinin ölü hücrelerden arınmasını sağlar ve sonrasında kullanılan ürün penetrasyonunu destekler.

Alpha Arbutin %6: Trizonaz enzim inhibütörü olarak işlev görür. Hiperpigmentasyonda ve cilt tonu dengesizliklerinde kullanılan etkili bir moleküldür. Buğday ve armut kabuğundan da elde edilen Bitkisel Arbutin en yüksek oranda ayı üzümü bitkisinden elde edilmektedir. Bilimsel deneyler düzenli kullanımda Alpha Arbutin formunun cildi %40 oranında açtığını doğrulamıştır.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde, yenilenmesinde, yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Aloe Vera: Hücresel yenilenme ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

4.8 (78)
Hydrating Hand Cream
C-LIPOIC EYE THERAPY 60 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik antioksidan ve anti–aging etkili göz çevresi jel krem.

Regu-Age , EyeLıss, Haloxyl gibi etkisi kanıtlanmış çoklu peptid teknolojileri ve Alpha Lipoic Asit, BV-OSC, E vitamini gibi güçlü antioksidanlar, Sodıum Hyaluronat, Gotu Cola, DMAE ve bitkisel özlerle geliştirilmiş bu güçlü formülasyon yaşlanma belirtilerinin en çok yansıdığı ve daha çabuk deforme olan hassas göz çevresi için formüle edilmiştir. Göz çevresi kırışıklıklarında, koyuluklarında ve torbalanmalarında endikedir.

 • Hassas göz çevresini sıkılaştırır ve form kazandırır.
 • Güçlü antioksidan içerik serbest radikal hasarlarını önler ve hücresel işleyişi destekler.
 • Patentli çoklu peptid teknolojileri göz çevresindeki koyulukların ve torbalanmaların giderilmesine yönelik işlev görür.
 • İnce çizgilerin görünümünü iyileştirir ve sağlıklı, aydınlık bir görünüm kazandırır.

Haloxyl (Palmetoil tripeptide-1,Palmetoil tetrapeptide-7): Patentli bir peptit komplexi olan bu özel formülasyon 2 peptidin birlikte çalışarak ve hemoglobin içindeki demir moleküllerinin çözülmesini sağlayarak özellikle gözaltı morlukları ve koyu renk halkaların giderilmesini destekler.

Regu-Age (Soya ve Pirinç peptidleri,Süperoksit Dismutaz): Labaratuar ortamında özel peptit bağları ve bir antioksidan ile kombine edilmiş bu eşsiz bileşen göz çevresindeki hassas dokuyu onarır ve korur.Göz çevresindeki ödemi giderir ve aydınlatır.

Eye Lıss (Dipeptide-2,Palmetoil tetrapeptide-7,Hesperidin Methyl): Labaratuar ortamında geliştirilen 3 aktif molekülün kombinasyonundan oluşan bu güçlü formülasyon göz çevresindeki ödemin giderilmesi ve gözaltı torbalarının azaltılmasında endikedir.

Alfa Lipoic Asit: Her hücrede var olan ve doğada bulunan en güçlü antioksidanlardan biridir ve hem yağda hem suda erime özelliğindedir. Hücre zarını ve içindeki tüm yapıları serbest radikal hasarlarından korur. Hücre yenilenmesini ve hücrede enerji üretimini hızlandırır ve cilt kalitesini destekler.

BV-OSC: Cvitaminin en etkili ve stabil formudur. Yağda çözünür özelliktedir. Güçlü antioksidan özelliği ile cildi oksidatif hasarlardan korur ve yaşlı, kırılgan cilt görünümünü iyileştirir. Hiperpigmentasyon problemlerine çözüm sunarak cildi aydınlatır.

Dmae: Özellikle somun ve sardalya balığından elde edilmektedir. Sinir iletiminde görevli olan asetilkolin maddesinin salınımını tetikleyerek cildin belli bir kasılmışlıkta kalmasını destekler ve cilde elastikiyet , gerginlik kazandırır.

Sodium Hyaluronate: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Gotu Kola (Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti-enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Echinacea Purpurea Extract (Ekinezya): Anti- enflamatuar ve anti-bakteriyel etkiler sergileyen bitki bileşenlerinin en önemli özelliği hücresel bağışıklığı güçlendirip hücresel işleyişi desteklemesidir.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar, kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Citrus Aurantium Oil (Portakal Kabuğu yağı): B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü antioksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

4.8 (78)
Revive Body Moisturizer
REVIVE EYE THERAPY 60 ml

Tüm cilt tiplerine yönelik anti-aging, nemlendirici göz kremi.

Hassas göz çevresinin cilt yapısına uygun formüle edilmiş ve eşsiz 4 güçlü peptid kombinasyonu olan Regu-Age, Eye-Lıss, Rigin ,Palmetoil pentapeptide-4 ve CoenzimQ10, Sodıum Hyaluronat, Lecithin, Gotu Cola, E - A vitaminleri, yeni nesil C vitamin formu ve bitkisel özlerden, bitkisel yağlardan oluşan bu güçlü formül hassas göz çevresinin tüm ihtiyaçlarını karşılar.

 • Yüzeysel kırışıklıkların görünümünü iyileştirir.
 • Hücresel işleyişin sürekliliği için gerekli nemli zemini destekler.
 • Moleküller yapısıyla cilde yüksek oranda penetre olur ve kuru göz çevresini nemlendirir.
 • Işıltılı ve aydınlık bir görünüm sunar.
 • Güçlü anti-aging ve antioksidan etkiler sergiler.

Sodium Hyaluronate: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Koenzim Q10: Yağda erime özelliğinde yaşlanma sürecini yavaşlatan güçlü bir antioksidandır. Hücre mitokondrilerinde doğal olarak oluşan enzimdir ve serbest radikallere karşı güçlü bir savunma sergileyerek hücresel işlevselliği korur.

Regu-Age (Soya ve Pirinç peptidleri,Süperoksit Dismutaz): Labaratuvar ortamında özel peptid bağları ve bir antioksidan ile kombine edilmiş bu eşsiz bileşen göz çevresindeki hassas dokuyu onarır ve korur. Göz çevresindeki ödemi giderir ve aydınlatır.

Eye Lıss (Dipeptide-2,Palmetoil tetrapeptide-7,Hesperidin Methyl): Labaratuvar ortamında geliştirilen 3 aktif molekülün kombinasyonundan oluşan bu güçlü formülasyon göz çevresindeki ödemin giderilmesi ve gözaltı torbalarının azaltılmasında endikedir.

RIGIN (Palmetoil tetrapeptide-7): Cildin esnekliğini,sertliğini ve nem kapasitesini arttırma özelliğindedir. Kolajen ve elastin lif protein sentezini teşvik eder. Diğer peptitlerle birlikte etkinliği artmaktadır.

Palmetoil Pentapeptide 4 : Fibroblast hücre aktivitesini destekler ve kolajen, elastin lif sentezini teşvik eder. Cildin nemlilik, elastikiyet ve dolgunluk oranını arttırır.

Gotu Kola(Centella Asiatica Extract): Vitamin K, Kalsiyum, magnezyum gibi zengin bileşiğiyle, lenf, kan ve bağ dokuları üzerinde iyileştirici etkilere sahiptir ve kan damarlarını güçlendirir. Özellikle sağlıklı bir cilt oluşumu için gerekli olan lipit ve proteinlerin sentezinde, dokuların ve yaraların onarılmasında önemli bir role sahiptir. Anti- enflamasyon ve antibakteriyel özellikler sergiler.

Lecithin: Vücuttaki tüm canlı hücrelerin ihtiyacı olan bir lipittir. Besinlerin hücrelere giriş çıkışlarını sağlayan hücre zarlarını ve beyni çevreleyen koruyucu kılıf lesitin den oluşmaktadır.

BV-OSC: C vitaminin en etkili ve stabil formudur. Yağda çözünür özelliktedir. Güçlü antioksidan özelliği ile cildi oksidatif hasarlardan korur ve yaşlı, kırılgan cilt görünümünü iyileştirir. Hiperpigmentasyon problemlerine çözüm sunarak cildi aydınlatır.

A vitamini: Akne, leke ve doku onarımında önemli role sahip vitamin büyümeyi, gelişmeyi destekler ve antioksidan işlev görür.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Plankton Extract (Deniz Yosunu): Vitamin ve mineral açısından zengin bu yosun özü cildi nemlendirir ve anti-aging etkiler sergiler.

Chamomilla Recutita (Alman papatyası): Tıbbi bitkiler kapsamına giren bu bitki extreleri, güçlü yatıştırıcı, nemlendirici ve cilt yüzey gerilimini gideren etkiler sergiler. B ve C vitaminleri içeriğiyle güçlü anti-oksidan etki gösterir. Cildi aydınlatır. Cilt tonu eşitsizliklerini giderir.

Aloe Vera: Hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Arabidopsis Thaliana Extract: Bu bitkinin genleri ile insan genleri arasında şaşırtıcı benzerliklerine ulaşılmıştır. Yapılan deneysel çalışmalarda bitki ekstrelerinin dokularda büyümeyi ve gelişmeyi hızlandırdığı gözlemlenmiştir.

Aleurites Moluccana Seed Oil (Havai Kukui fındık yağı): Cilde güçlü şekilde penetre olur, cildin nemlilik oranını artırır ve cilt yüzeyinde çevresel hasarlara karşı koruyucu bir bariyer oluşturur.

Rosa Canina Oil (Kuşburnu Yağı): Bileşiğindeki bitkisel antioksidanlar, linoleik asit, A vitamini ve bir A vitamini türevi olan TRETİNOİN ile ciltte güçlü anti-aging etkiler sergiler.

60 Ml

4.8 (78)
Hair Conditioner
DERMAZINC SENSITIVE SPF 30 - 240 ml

Hassas ciltlere yönelik fiziksel güneş koruyucu krem

İçeriğindeki; Çinko minerali, Niacinimide, Sodium Hyaluronat, E, A Vitaminleri, Üzüm Çekirdeği Özü, Panthenol, Squalen gibi antioksidan, antiaging etkenler ve bitkisel extrelerle sağlıklı cilt oluşumunu teşvik eder, hassas cilt problemlerini giderir ve oluşabilir agresif tutumları baskılar. Güneş ışınlarına bağlı gelişen serbest radikal hasarlarına karşı korur. UVA- UVB ışınlarına karşı güçlü bir savunma bariyeri oluşturur. UVA ve UVB ışınlarını yansıtarak fiziksel koruyucu olarak işlev görür.

 • Cildin nem kapasitesini arttırır.
 • Epidermal bariyeri güçlendirir ve ciltten su kaybını önler.
 • Cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur.
 • Cildin kızarıklığını baskılar ve anti-enflamatuar işlev görür.
 • Akne, rosacea gibi cilt hastalıklarında antioksidan ve anti-enflamasyon özelliği ile tedaviye destek verir.
 • Cildin tahriş olmasına neden olan lazer epilasyon, microiğneleme işlemleri ve kimyasal peeling uygulamalarından sonra kullanımı önerilir.
 • Mevcut lekelerin belirginleşmesini önler ve yeni leke oluşumunu engeller.
 • UVB-UVA ışınlarına karşı DNA hasarlarını onarır ve önler.

Zinc Oxide %18.6: UVA-UVB ışınlarına karşı güçlü koruma sağlayan mineral cildin normal gelişimini, fizyolojik fonksiyonların sürekliliğini ve hücresel bağışıklığı destekler.

Niacinimide (B3 vitamini): Hücreler arası iletiyi ve kolajen sentezini destekler. Melanin sentezini baskılayarak cilt tonu eşitsizliklerini dengeler. Güçlü anti-enflamatuar ve angi - aging etkiler sergiler.

Sodium Hyaluronat: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

A vitamini: Akne, leke ve doku onarımında önemli role sahip vitamin, büyümeyi, gelişmeyi destekler ve antioksidan işlev görür.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler. Yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Üzüm Çekirdeği Extresi: Anti-toksin ve anti-oksidan özelliği ile cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur. Kolagenaz, elastaz, Hyaluronudaz enzim aktivitesini baskılar. C vitaminin aktivitesini arttırır. A- B vitaminleri, demir ve potasyumdan zengindir.

Panthenol(B 5 vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bariyer oluşturur.

Squalen: Epidermal yüzey lipidi olarak işlev görür. Ciltten su kaybını önler ve diğer aktif etkenlerin ciltten emilimini bir taşıyıcı olarak destekler. Hasarlı cildin onarılmasına destek verir.

Camellia Oleifera ( Kamelya yaprak extresi): Antioksidan ve anti-enflamasyon etkiler sergiler.

Euterpe Oleracea Fruit Extract ( Acai Berry) : Güçlü anti-oksidan ve anti-enflamatuar etkilere sahiptir.Cildin nemlilik oranını arttırır.Cildi serbest radikal hasarlarına karşı korur ve yatıştırır.

Butyrospermum Parki Butter (Shea Yağı): Doğal nemlendirici NMF olarak kabul edilebilir. Epidermisin hücre içi yapısını korur. UV ışınlarını emer ve antioksidan özellikler gösterir.Cildin iyileşme sürecini hızlandırır.

240 ML,

4.8 (78)
Hair Lotion
DERMA CREAM SPF 50 - 240 ml

Kuru ve normal ciltlere yönelik güneş koruyucu krem

İçerdiği güneş filtreleri , nemlendirici ve antioksidan aktiflerle cildin nemlilik oranını artırır,serbest radikal hasarları ve UVA- UVB ışınlarına karşı güçlü bir savunma bariyeri oluşturur. Mevcut lekelerin belirginleşmesini önler ve yeni leke oluşumunu engeller.

 • UVB-UVA ışınlarına karşı DNA hasarlarını önler.
 • Dermal ve Epidermal nemlilik oranını artırır.
 • Cilt tonu dengesizliklerinin görünümünü iyileştirir.
 • Ciltte pürüzsüz, aydınlık ve yumuşak bir görünümü destekler.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz cildin iyileşmesinde yenilenmesinde yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

BV-OSC: C vitaminin en etkili ve stabil formudur. Yağda çözünür özelliktedir. Güçlü Antioksidan özelliği ile cildi Oksidatif hasarlardan korur ve yaşlı, kırılgan cilt görünümünü iyileştirir. Hiperpigmentasyon problemlerine çözüm sunarak cildi aydınlatır.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler, yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Panthenol (B5 Vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, Glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer geliştirir.

Squalen: Epidermal yüzey lipidi olarak işlev görür. Ciltten su kaybını önler ve diğer aktif etkenlerin ciltten emilimini bir taşıyıcı olarak destekler. Hasarlı cildin onarılmasına destek verir. İnsan cildinin sebumuna benzer özelliktedir. Köpek balığı karaciğerinden veya zeytinyağından elde edilir.

Camellia Sinensis (Yeşil Çay): Güçlü antioksidan etkisi ile cildi rahatlatır ve cilt tonunu eşitler. Özellikle UV ışınlarına bağlı oluşan serbest radikalleri baskılar. Kolajen proteinlerinin parçalanmasını önleyerek anti- aging etki gösterir.

Aloe Vera: Hücresel yenilenmeyi ve doku onarımını destekler. Yatıştırıcı ve cildin nemlilik oranını arttırmaya yönelik etkiler sergiler.

Gliserin: Toksik özellik taşımayan bu özel molekül, cilt yüzeyinde ince bir film tabaka oluşturarak, ciltten su kayıplarını önler ve nemi cilde hapseder.

Titanyum Dioxide: Beyaz renkli bu mineral cildin parlaklığını arttırır ve aydınlatır. UVA ve UVB ışınlarına karşı güçlü bir bariyer oluşturur.

Güneş filtreleri: (Benzophenone, Octocrylne): UVA-UVB güneş ışınlarına karşı bariyer oluşturarak cildi koruyucu işlev görür.

240 ML,

4.8 (78)
Hair Shampoo
DERMA FLUID SPF 50 - 240 ml

Karma ve yağlı ciltlere yönelik güneş koruyucu losyon

İçerdiği güneş filtreleri ve nemlendirici aktiflerle cildin nemlilik oranını artırır ve UVA- UVB ışınlarına karşı güçlü bir savunma bariyeri oluşturur. Mevcut lekelerin belirginleşmesini önler ve yeni leke oluşumunu engeller.

 • UVB-UVA ışınlarına karşı DNA hasarlarını önler.
 • Cildi yağlandırmadan nemlendirir.
 • Ciltte pürüzsüz ve aydınlık ve MAT bir görünümü destekler.
 • Profesyonel tedaviler sonrası için kullanımı güvenlidir.

Allantoin: Karakafes bitkisinden elde edilen bu öz, cildin iyileşmesinde yenilenmesinde yatıştırılmasında belirgin etkiler sergiler.

Sodium Hyaluronade: Dermal tabakada doğal olarak sentezlenen bu değerli humektan hacminin 1000 katı su tutma özelliğindedir. Cildi nemlendirir ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Panthenol (B5 Vitamini): Suda çözünür özelliktedir. Ciltte biyolojik aktivitelerde, protein ve yağ sentezinde, glutatyon sentezinde rol oynar. Hücresel yenilenmeyi teşvik eder, cildin nemlilik oranını arttırır. Cilt yüzeyinde koruyucu bir bariyer geliştirir.

E Vitamini: Antioksidan etkiler sergiler, yaşlanmaya bağlı cilt problemlerinin giderilmesini ve hücresel yenilenmeyi teşvik eder.

Sodium PCA:(NMF] Cilt de doğal olarak sentezlenen güçlü bir humektandır. Cildin nem kapasitesini arttırır.

Gliserin: Su tutma yeteneğine sahip güçlü humektan.

Güneş filtreleri (Benzophenone, Octocrylne): UVA-UVB güneş ışınlarına karşı bariyer oluşturarak cildi koruyucu işlev görür.

240 ML,

4.8 (78)