LABORATUAR

laboratuvar

DERMAPLUS markası, bilimin ve inovasyonun mirasını inceleyerek, her cilt tipine uygun bir yapı oluşturarak ve her cilt tipinin ihtiyacına cevap vererek ürünlerini tüketicilerine sunmaktadır. sağlıklı cildi destekleyen ve sağlıklı cilt oluşturmaya yardımcı olan ürünler geliştirmek.

ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME
 
Araştırma ve Geliştirme (Ar-Ge), yeni uygulamalar tasarlamak ve bunları mevcut uygulamaları iyileştirmek için kullanmak için sistematik bir çalışmadır. DERMAPLUS, her ürün için araştırma ve geliştirme yaparak yeni katma değer yaratmayı amaçlamaktadır. sonuç odaklı çalışmalarına devam etmektedir.
 
KALİTE KONTROL
 
Üretilen her ürünün DERMAPLUS özellikleri, onu üreten sistemin (süreçlerin) bir fonksiyonudur; Kalite kontrol birimimiz, araştırma-geliştirme ve üretim hatlarında gerekli tüm kalite sağlayıcılarını sağlayarak sağlıklı üretim yapılmasını sağlar ve üretim kalitesinin en üst seviyede olmasını sağlar. Parça adedini azaltmak, ürünlerimizi hızlı, teknolojik bir üretim hattında minimum hata ile üretmek.
 
MİKROBİYOLOJİK ANALİZ
 
DERMAPLUS markalı ürünlerin ve hammaddelerin mikrobiyolojik olarak uygun olup olmadıklarının kontrollerini içerir.
 
Kozmetik Ürün Güvenliği Değerlendirme Kılavuzunda istenen mikrobiyolojik analiz parametrelerine uyularak analizler yapılır.