Dermaplus

Tercihiniz Dermaplus olmalı! Çünkü…

Bir ürünün kimliğini belirleyen içerisindeki etken moleküllerdir.

DERMAPLUS;bilimsel çalışmalar sonucu etkinliğini kanıtlamış ilaç hammaddeleri ve beslenme desteği olarak kullanılan tıbbı bitkisel ekstreler,tıbbi bitkisel kök hücre kültürleri,sinyal peptidleri,growth faktörler,güçlü antioksidanlar,güçlü hümektanlar,sinerjik çoklu molekül teknolojileri ve sinerjik çoklu peptid teknolojilerinin buluştuğu zirvedir.

 

DERMAPLUS tüm cilt tiplerinin özelliklerine yönelik geliştirilmiş bir formulasyona sahiptir. Özellikle akne, leke gibi spesifik cilt problemlerinde güçlü ve tedaviye yönelik çözümleri tüketicilerine sunmaktadır. Yaş yönetiminde cilt dolgunluğunun ve elastikiyetinin sürekliliğini destekleyerek yaşının iyisi olma yolunda kişiyi önemli ölçüde desteklemektedir.

 

DERMAPLUS’ın cilt tedavilerine yaklaşımı; spesifik kabin işlemleri ve ciltte oluşturulan etkinliğin sürekliliğinin desteklenmesi için reçete edilen ev idame ürünlerinin kullanımıdır. Bu yaklaşım müşteri memnuniyetini önemli ölçüde arttırmaktadır. Profesyonel kabin ürün grubu; tamamen profesyonel işlemlere yönelik formüle edilmiş olup yeni nesil kimyasal peelingler,resurfacer ajanların,anti-aging, antioksidan maskelerin,serumların,nemlendiricilerin,güneş koruyucuların ve retinollerin bulunduğu geniş bir kabin ürünlerine sahiptir.

Post a Comment